gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi?

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[h=1]HARUN KOLÇAK 'İLLUMİNATİ' TARİKATI ÜYESİ Mİ?[/h][​IMG]
    [h=2]Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze programında seyircilerden gelen "Illuminati" sorusu, ünlü pop müziği sanatçısı Harun Kolçak'ı sinirlendirdi...[/h]Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze programı, pop müziğin güçlü seslerinden Harun Kolçak ve diyetisyen Yelda Kahvecioğlu'nu ağırladı.
    Harun Kolçak programın ilerleyen dakikalarında izleyicilerden gelen soru karşısında ise fena patladı.
    Kenan Erçetingöz, bir izleyicinin Harun Kolçak'ın boynunda yer alan kolyeyi merak ettiğini ve ne anlama geldiğini sordu.
    Kenan Erçetingöz sorunun içeriğini daha da açtı ve Harun Kolçak'a 'İlluminati' tarikatına üye misin' dedi.

Bu soru karşısında şaşıran Harun Kolçak, 'İlluminati hakkında konuşmak için önce Haçlı Seferleri'ne ve Hz. Süleyman'ın tapınağında nelere rastlandığını araştırsınlar, sonra karşıma İlluminati ile çıksınlar ' diye konuştu.
    Harun Kolçak'ın tepkisi karşısında Kenan Erçetingöz 'Bu soruya neden bozuluyorsun, açıklarsın' karşılığını verdi.
    BEN HADDİNİ BİLEN BİR ADAMIM

Haddini bilen ve bilmediği konuda susan bir adam olduğunu belirten Kolçak, ' Pat diye İlluminati denmez. Önce sembolizmi çözeceksiniz. Bu herşeyi gören rabbin gözüdür. Ben bu kolyeyi 15 yıl önce Almanya'dan aldım. Öyle bir bağlantı ile ilgili haberim de yoktu. Lütfen Haçlı Seferleri ve Hz. Süleyman'ın tapınağında neler görmüşler ve Vatikan'a karşı tavır almışlar bunları öğrensinler sonra bana İlluminati yakıştırması yapsınlar' dedi.

SÜPRÜNTÜ BİLGİYLE HEDEF GÖSTERİLMEZ

Anlamını bilmeden insanlara yapılan yakıştırmalara kızdığını belirten Harun Kolçak, ' Bana İlluminati diyebilirler farketmez. Bir insanın bilmediği bir konuda ve sürpüntü bilgiyle hedef göstermesi ve yargılaması benim hoşuma gitmiyor' diye konuştu.

Daha önce de buna benzer bir yakıştırmaların yapıldığı belirten Harun Kolçak, tartışmaın sonunda kameralara İlluminati işareti yaptı.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bu kadar tepki verdiğine göre o tarikattan zaten son olarak sembolünüde yapmış daha neyini soruyolar herşey ortada :D:D

Harun kolçak 'illuminati' tarikatı üyesi mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - Sevdanın Okları

Harun Kolçak - Sevdanın Okları

Nerden gördüm seni Görmez olaydım O güzel gözlerine Bakmaz olaydım Dönüyor başım Değişti dünyam Görmez oldum Hiçbir şeyi Sığmıyor düşler Sensiz akşama Vuruldum tutuldum Ben sana Kız seni kollarımda Sevdim seveli Sevdanın okları Üstüme gerili
  2. Harun Kolçak - Ölürüm Elinde

Harun Kolçak - Ölürüm Elinde

Ateşin geliyor odama Yanıyor içim yatağım bedenim Dargınım uykulara Sana tutkun hislerim Alıp beni kollarına Uçur gidelim engelsiz düşlere Yalnız biz olalım sahipsiz o gecelerde Yetmiyor bu sevdalar Tutuşan kıvılcımlar Doymuyor kalbim sevmeye Her akşam bu isyanlar Kışkırtıyor yasaklar Gözlerim dönüyor düşününce Aşkımızın ateşi bu büyülü gecede İçimde Öyle sev ki beni ölürüm elinde
  3. Harun Kolçak - Gir Kanıma

Harun Kolçak - Gir Kanıma

uçardım gönlümce seni görmeden önce, yazılmış inan kaderime saçların dağılır aklımın yellerinde, hiçbir rüzgar esmese bile vazgeçmem geçemem seni ne zor buldum ben, düşlerim çıkmasada yine gir kanıma hani bekarlık sultanlık derdin yetti canıma yaşarım ben senle gir kanıma (2) kararı ver artık beklemeden gel yazık vazgeçersen bu sevdadan eğer ne kadar çok aradım sonunda yakaladım...
  4. Harun Kolçak - Değiştim

Harun Kolçak - Değiştim

Değiştim malesef değiştim Benide kayırmadı yordu hayat Gün oldu dövüştüm, gün oldu seviştim Bir tek ana evindeymiş rahat Yok eski cesaretimden eser Geçti benden Olayların içinde değil dışındayım Seyirciyim ne hayatlar geçer önümden Bilmiyorum aslında kaç yaşındayım Ne gecem belli ne gündüzüm dünya durdu Hep aynı mahallede geçiyor rüyalarım Beni ayrılık değil Acı söz can evimden vurdu Ama...
  5. İlluminati Nedir ve Hangi Ünlüler İlluminati Üyesi?

İlluminati Nedir ve Hangi Ünlüler İlluminati Üyesi?

illuminati nedir illuminatinin amacı illuminatiye üye ünlüler Son zamanlar da adını sıkça duyduğumuz ve anlamı ile birlikte amacının ne olduğunu bilmediğimiz illuminati hakkın da sizlere çok şaşırtıcı bilgileri sunuyoruz. Öncelikle sizlere illuminati cemiyetinin kuruluş amacı, anlamı ve ardından bu cemiyete üye olan ünlüler hakkında detaylı bilgileri paylaşıyoruz. Bu Cemiyet Wikipedia...

Sayfayı Paylaş