gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü istiyorum arkadaşalr bayılıyorum ben bu şarkıya

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak Öyle Bir Gece Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Öyle Bir Gece Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Öyle Bir Gece Sözü Harun Kolçak Öyle Bir Gece Şarkı Sözleri Pop müzik piyasasının yetenekli ve başarılı müzisyenlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Öyle Bir Gece şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Önce bir bakış sonra dokunuş İç içe geçiyor ruhlar böylece Kim batan güneşe sevdalı bakmış O aşka esirdir başlarken gece Çığlıklar soyunur nefesler yanar...
  2. Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözleri Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözü Pop müziğinin önemli isimlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Kaybetmem şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Karşılık beklemem kimseden böyle de yaşanıyor Hayat bazen hoyrat olsada nefes almaya değiyor Çok yalnız kaldım çokda ağladım Kimsesiz de kalınıyor hayat böyle sınıyor bizleri Sonunda...
  3. Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen bana Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözlerini yazın.
  4. Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Pop müziğin önemli ismlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Vazgeçilmez şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Önce sen beni mi gördün yoksa ben seni mi Sorgulamaya hiç gerek yok kader bu besbelli Sen kaçamadığım bir tutku ilk günden beri Duygularımı zincirleyen bambaşka biri...
  5. Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun

Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun

Bu konu; Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum şarkısının sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan Eşref Kolçak 'ın oğlu Harun Kolçak bildiğiniz gibi başarılı bir müzisyen. Harun Kolçak 6 yıl süren suskunluğunu bu yıl bozdu ve Nisan ayında yepyeni bir albüm ile sevenleriyle buluştu. Bu sayfamızda sizlere Harun Kolçak'ın bu son...

Sayfayı Paylaş