gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Harun Kolçak Öyle Bir Gece Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Harun Kolçak Öyle Bir Gece Sözü Harun Kolçak Öyle Bir Gece Şarkı Sözleri

Pop müzik piyasasının yetenekli ve başarılı müzisyenlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Öyle Bir Gece şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Önce bir bakış sonra dokunuş
    İç içe geçiyor ruhlar böylece
    Kim batan güneşe sevdalı bakmış
    O aşka esirdir başlarken gece

Çığlıklar soyunur nefesler yanar
    Kıvrım kıvrım dil olur titrer dudaklar
    Bir kalemde silinir bütün yasaklar
    İnkar edemezki bunu hiç kimse
    Sevdalar köpürür dağları yıkar
    Yürekler dövünür bağları kopar
    Sel olur ışıklar yıldızlar akar
    Uçurumdan kayar öyle bir gece.

Harun Kolçak Öyle Bir Gece Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak Öyle Bir Gece Sözleri

Harun Kolçak Öyle Bir Gece Sözleri

Harun Kolçak Öyle Bir Gece Sözleri istiyorum sizden arkadaşlar bayılıyorum bu adamın sesine yaa
  2. Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü istiyorum arkadaşalr bayılıyorum ben bu şarkıya
  3. Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözleri Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözü Pop müziğinin önemli isimlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Kaybetmem şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Karşılık beklemem kimseden böyle de yaşanıyor Hayat bazen hoyrat olsada nefes almaya değiyor Çok yalnız kaldım çokda ağladım Kimsesiz de kalınıyor hayat böyle sınıyor bizleri Sonunda...
  4. Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen bana Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözlerini yazın.
  5. Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Pop müziğin önemli ismlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Vazgeçilmez şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Önce sen beni mi gördün yoksa ben seni mi Sorgulamaya hiç gerek yok kader bu besbelli Sen kaçamadığım bir tutku ilk günden beri Duygularımı zincirleyen bambaşka biri...

Sayfayı Paylaş