gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum şarkısının sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan Eşref Kolçak 'ın oğlu Harun Kolçak bildiğiniz gibi başarılı bir müzisyen. Harun Kolçak 6 yıl süren suskunluğunu bu yıl bozdu ve Nisan ayında yepyeni bir albüm ile sevenleriyle buluştu. Bu sayfamızda sizlere Harun Kolçak'ın bu son albümünden Yeniden Doğuyorum şarkısının sözlerini paylaşmak istiyoruz...

Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum

aşk hergün yeniden doğar
    sarar seven kalpleri
    kor gibi içimde yanar
    kül olur geçmişin izleri
    aynı heyecan aynı bekleyiş
    bir çocuk gibi ümitleniş

ben yine aşka düştüm, yine yanıyorum
    her nefeste senleyim, aşık oluyorum
    belki sonradan hayat yaşanmaz olacak
    bin defa ölsemde yeniden doğuyorum
    aşk hergün yeniden doğar
    sarar seven kalpleri
    kor gibi içimde yanar
    kül olur geçmişin izleri
    aynı heyecan aynı bekleyiş
    bir çocuk gibi ümitleniş

Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum Şarkısının Sözleri Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - Yeniden

Harun Kolçak - Yeniden

Seni gördüğümde bir anda Deli bir rüzgara kapıldım Seneler sonra gelip yine Yine gözlerine takıldım Bekledim aynı heyecanla Sağına soluna bakındın Hiçbirşey söylemedin önce Sonra kollarıma atıldın Yeniden yine biraradayız yeniden Konuşma dur daha erken Yalnızca dokun ve hisset yeniden Yeniden sarıl bana sarıl yeniden Mevsim yine yaz sen ve ben Biraradayız yeniden Hayır istemem olmaz dedin...
  2. Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözü istiyorum arkadaşalr bayılıyorum ben bu şarkıya
  3. Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Kaybetmem Şarkı Sözleri Harun Kolçak Kaybetmem Şarkısının Sözü Pop müziğinin önemli isimlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Kaybetmem şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Karşılık beklemem kimseden böyle de yaşanıyor Hayat bazen hoyrat olsada nefes almaya değiyor Çok yalnız kaldım çokda ağladım Kimsesiz de kalınıyor hayat böyle sınıyor bizleri Sonunda...
  4. Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen bana Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözlerini yazın.
  5. Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri

Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkı Sözü Harun Kolçak Vazgeçilmez Şarkısının Sözleri Pop müziğin önemli ismlerinden Harun Kolçak'ın seslendirdiği Vazgeçilmez şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Önce sen beni mi gördün yoksa ben seni mi Sorgulamaya hiç gerek yok kader bu besbelli Sen kaçamadığım bir tutku ilk günden beri Duygularımı zincirleyen bambaşka biri...

Sayfayı Paylaş