gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Harun Tan'dan İhanet İddialarına Sert Yanıt!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

harun tan ebru şallı ebru şallı boşandı

Sevgili melekler, kısa süre önce sessiz sedasız boşanan Ebru Şallı-Harun Tan çiftinden Harun Tan, en sonunda isyan etti. Basında çıkan ihanet iddiaları karşısında sert çıkan Tan, bakalım neler söylemiş...

Tan, ihanet iddialarıyla ilgili olarak, Vatan Gazetesi'ne şöyle konuştu: "Bardağı dibine kadar tüketip, kavga dövüş ayrılmak bize göre hiç değil."

YUMUŞAK GEÇİŞ HAKKI

"Düzgün bir evlilik düzgün bir ayrılış sonrasında da düzgün bir anne-baba ilişkisi olamaz mı bu dünyada? Bizim çocuklarımız var. Elbette bundan sonra da görüşeceğiz. Onların da sağlıklı bir ortamda büyümesini istiyoruz. Kavga eden, bağıran bir çift değiliz. Kimse bu ayrılığın ardında bir şey aramasın. Evliliğimiz üçüncü şahıslar yüzünden bitmiş olsa şimdi bu pozisyonda olabilir miyiz? Ebru şu an yanımda, aynı evdeyiz. Çocuklarımızı da bu duruma hazırlıyoruz."

Harun Tan'dan İhanet İddialarına Sert Yanıt! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harun Kolçak - İhanet Edemem

Harun Kolçak - İhanet Edemem

Koptum sanki dalımdan soldum çiçek gibi Savruldum rüzgarla Toz toprak oldum birden Bir yudum su buldum Başladım canlanmaya Bir güç çekti beni O an yeryüzüne Güneş dolu sabaha Isındım içim birden Ürperdim sevgiyle Şükrettim Tanrıya Senin için doğdum yeniden Hasret kokan bahçende Sana uzanır her baharda kollarım İhanet edemem sevgine
  2. Hande'den iddialara yanıt

Hande'den iddialara yanıt

ÜNLÜ ŞARKICI HANDE YENER, KENDİSİ HAKKINDA AĞIR SÖZLER SÖYLEYEN EROL KÖSE'YE CEVAP VERDİ Erol Köse'nin Günaydın köşe yazarı Ayşe Özyılmazel'e verdiği mini röportajda Hande Yener'den zarar ettiğini açıklaması üzerine, Köse'nin iddialarına yanıt vermek isteyen Yener, basına işin gerçek yüzünü anlattı. İşte Hande Yener'in basına yolladığı açıklamanın tam metni: 'Bu kadar yıllık çalışmalarıma...
  3. erkek kardeşten sert yanıt

erkek kardeşten sert yanıt

hergün gündemde olan Deniz Seki ve Hüsnü Şenlendiri için bu seferde ünlü şarkıcının kardeşinden destek geldi.... 'HÜSNÜ'NÜN KAFASINI KIRARIZ!' DENİZ SEKİ'NİN KARDEŞİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ İÇİN ÇOK SERT İFADELER KULLANDI... Hüsnü Şenlendirici’nin hasret gidermek için yasak aşkı Deniz Seki’nin Arnavutköy’deki evine gittiği iddiaları kardeş Seki’yi çileden çıkardı...Ünlü şarkıcı Deniz Seki...
  4. İddialara Yanıt Geldi

İddialara Yanıt Geldi

Beste Bereket,kimdir,olaylar ve iddialara yanıt Geçtiğimiz aylarda sevilen dizilerden Leyla ile Mecnun dizisinde istenmeyen olaylar olmuş ve bu olaya karışan oyuncular diziden çıkmıştı.Bu haber oldukça gündemde kaldıktan sonra şimdilerde ise http://www.meleklermekani.com/magazin/202286-leyla-ile-mecnun-dizisinde-ki-davada-hapis-istemi.html ile tekrardan gündeme geldi bu olaylardan etkilendiği...
  5. Emrah O İddialara Yanıt Verdi!

Emrah O İddialara Yanıt Verdi!

emrah haberleri şarkıcı emrah emrah ve oğlu tayfun Sevgili melekler, bugün paylaştığımız bir haberde Emrah'ın oğlu Tayfun'un bazı iddialarına yer vermiştik. Bu iddialara göre Emrah oğluna kendisinden para talep etmemesi hakkında noterden bir kağıt imzalatmıştı. Basında çıkan bu haber üzerine Emrah bir açıklama yaptı. Bakalım neler söylemiş... Ünlü şarkıcı Twitter sayfasına "En...

Sayfayı Paylaş