gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi sizce

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sabah haberlerde gördüm o uykuyla pek de anlamadım Has Parti İle Ak Parti Birleşecek gibi bir haber vardı bu doğrumu Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın davetin üzerine Başbakanlık Resmi konutunda önemli bir görüşme gerçekleşti.
    Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş arasındaki görüşme yaklaşık bir buçuk saat gerçekleşti.

Görüşmenin ardından Numan Kurtulmuş, Başbakan’ın kendisine Ak Parti ve HAS partini bütünleşmesi için bir davet sunduğunu söylemişti.

Ak Parti’nin bu davetini HAS Parti MYK iki buçuk saat görüştü.

Karar Daha Sonra
    Merkez Yürütme Kurulu görüşmelerinde, AK Parti ve HAS Parti’nin bütünleşmesi yönünde net bir karar çıkmadı.

HAS Parti kararını İl Başkanları ve Genel İdare Kurulu toplantılarında verecek.

Has Parti İle Ak Parti Birleşecek mi sizce konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parti

Parti

Bakınız; Siyaset, Siyasetçi.Rüyada bir partiye gittiğinizi gördüyseniz, yakında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyasında bir partiye üye olan kimse hareketlerine dikkat etmeli, kontrollu olmalıdır.
  2. Erdoğan AK Parti Genel Merkezinde

Erdoğan AK Parti Genel Merkezinde

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'ne geldi. Erdoğan, ''Türkiye seninle gurur duyuyor'' sloganlarıyla karşılandı. Anayasa Mahkemesi'nin AK Parti hakkındaki kararının sonucunu Başbakanlık Resmi Konutu'nda izleyen Erdoğan, daha sonra bazı bakanlarla parti genel merkezine geçti. Erdoğan, partinin protokol kapısında parti yetkilileri ve partililer...
  3. AK Partide İstifa

AK Partide İstifa

Türkiye Belediyeler Birliği ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, AK Parti'den istifa ettiğini açıkladı. Durak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan 5 yıl önce bir dönem için aday olmak istediğini belirtti. Başbakan Erdoğan'ın da bunu uygun gördüğünü belirten Durak, ''Sayın Başbakan'la 5 yıl birlikte hizmet ettik. Süre bitti, o da serbest biz...
  4. AK Parti ve Saadet kapıştı

AK Parti ve Saadet kapıştı

Kağıthane'de Saadet Partisi ise AK Partililer arasında bayrak indirme tartışması yaşandı. Kağıthane'de Sadabat Viyadüğü'ne asılı olan Saadet Partisi (SP) afişinin belediye görevlileri tarafından indirilmesi nedeniyle SP'lilerle AK Partililer arasında gerginlik yaşandı. İki grup arasında yaşanan sözlü tartışmaların ardından olay büyümeden sona erdi. Kağıthane'de Başbakan Recep...
  5. parti mi var ozaman burayaa

parti mi var ozaman burayaa

yaz aylarında bol bol katılmişsınızdır parti kokteyl dogum günü vs.. ne giydinizz ? sahsen ben çok zor begenirim kötü bi durum yani kararsızlık ama sizler için bayagı modeller buldum hadi parti var herkes secsin bi tanee...........

Sayfayı Paylaş