gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Hasan Eylen - Hasretim Sana (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hasan eylen hasan eylen facebook hasretim sana hasretim sana 2009 Yeni albüme sahip birilerinden olan Hasan Eylen buğulu sesi ve mükemmel yorumuyla yakında listelerde ilk sıraları zorlayacağa benziyor [​IMG][​IMG]

Albümdeki parçalara gelince

01 - Tanrım
    02 - Gülü susuz seni aşksız bırakmam
    03 - Hasretim sana
    04 - Gözümde özleyiş
    05 - Tambur
    06 - Beni günlerde ara ne olur
    07 - Kimseyi böyle perişan etme
    08 - Geçmesin günümüz sevgilim yasla
    09 - Bir kızıl goncaya benzer dudağın
    10 - Ömrümüzün baharı
    11 - Duydumki unutmuşsun
    12 - Yorgunum dostlarım
    13 - Maziye hasret
    14 - Yunus gibi
    15 - Yalancı dünya

Hasan Eylen - Hasretim Sana (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eylem biyografisi

Eylem biyografisi

1984 Londra doğumlu. R&B tarzında şarkıları, Mezzo Soprano ses ve 3 oktav vokal yeteneğine sahip. Vocal Tech School eğitim gördü. 2 yıl sanat kursunda sahne aldı. (BTEC)“STEAMY KNIGHTS” isimli kız grubunda yer aldı. 2002 Eurovision şarkı yarışmasında son 8 e kalan şarkı First Night ile büyük ilgi topladı. Black History Month Lewisham tiyatrosunda performansıyla başarı grafiğini yükseltti....
  2. Hasan (r.a.)

Hasan (r.a.)

Efendimizin torunu Hasan (r.a.)'ı görmek, kadir ve kıymet bilir kimselerden hayra ve rahata nailiyete, çok kadın ve evlada, Onun iltifatına nail olmak mal ve nimete, hürmet ve tazime, yoksulları ve kimsesizleri gözetmeye delalet eder.
  3. Hasan İlahisi

Hasan İlahisi

hasan ilahisi hasan ilahileri SMİN HASAN HÜSEYİN Hasan Hüseyin bu isim (ler) hep canımı acıtır… Kerbela uyuyan acıları uyandırmış Yüreğimize bir ukde gelip oturmuştur! Kimler bizi anlamak ister? Kimler her gün Kerbela’yı anmak ister?... -İsmi Hasan Hüseyin olanlar ve babaları- Varsa gönlünün engininde Ehl-i Beyt’e sevgi Ehl-i Beyt hususunda Resulullah’ın: Bize Allahu Teâlâ’yı hatırlattığını...
  4. Altay - Sana Bayılıyorum (2009)

Altay - Sana Bayılıyorum (2009)

muhabbet sana bayiliyorum sarki sözü muhabbet sana bayiliyorum sarki sozu bayılıyorum sözleri sozleri sözü Gecelerin prensi Altay, yedinci albümü olan "SANA BAYILIYORUM"u tamamladı. Birbirinden güzel hit şarkıların bulunduğu iddialı albüm, Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. Eğlence dünyasının da merakla beklediği albüm, şimdiden hit olma yolunda... Müzik...
  5. Eylem-istanbul

Eylem-istanbul

buara severek dinliyorum kıt Türkçesiyle güzel seslendirmiş :salıncak: ah senin gibisi yok İstanbul, anlat anlat bitiremem istanbul, dur taksi götür beni taksime, bütün havasını hissedeyim içimde, eski günler meyilli ritim bu tatlı bir melodi sihirli bir köprü bağlar iki güzel cenneti masal tamam kış gecesi gecesi gündüzü sihirli biri o görüntüsü hiç bitmeyen çümbüşü ah senin...

Sayfayı Paylaş