gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hasan Yılmaz - Seviyorum Harbiden

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

aklımın ayrı yok, bir gidip bir geliyor
    çabuk ver kararını adam elden gidiyor
    çabuk ver kararını hasan elden gidiyor

seviyorum harbiden, dokundurma inceden
    daha çok var sabaha, geliversen erkenden

çektiğim acıları faiziyle ödedim,
    senin gibi inatçı ben ömrümde görmedim
    senin gibi inatçı ben ömrümde görmedim

seninde aklın bende, oyun bozanlık yapma
    ben sana rol yapmadım aşığım anlasana
    ben sana rol yapmadım aşığım anlasana

Hasan Yılmaz - Seviyorum Harbiden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasan Yılmaz - Ver Coşkuyu

Hasan Yılmaz - Ver Coşkuyu

bana pas vermiyorsun kiymete biniyorsun, havan kime guzelim, beni begenmiyormusun. kacarsan kovalarim sonunda yakalarim, yakisikli adamim, nasilim. ver coskuyu, kivir kivir,(alttan ustten&oldu) ver coskuyu, ver ver, ver coskuyu, kasiklari zilli,(yokardan asagadan&oldu oldu) ver coskuyu, ver tatlim, ver coskuyu ver ver ver ver coskuyu. hadi biraz rahatla, sakin icine atma, yeterki...
  2. Hasan Yılmaz - Tak Koluna

Hasan Yılmaz - Tak Koluna

arabası dört çeker, sevgilisi çok şeker arabası dört çeker, sevgilisi pek şeker hepsiyle baş edemem gelsinler teker teker gelsinler teker teker hepsiyle baş edemem gelsinler teker teker gelsinler teker teker tak koluna hülyayı dolaştır Ankra'yı iki kıvır bir çevir salla gitsin dünyayı tak koluna hülyayı dolaştır Ankara'yı iki kıvır çevir çevir çevir çevir salla gitsin dünyayı arabası...
  3. Hasan Yılmaz - Oflu Hoca

Hasan Yılmaz - Oflu Hoca

hasan yılmaz oflu hoca hasan yılmaz yordu onu bekarlık yilmaz yordu onu bekarlik Bu kıza bir şey oldu okutalım hocaya Bu kafayla giderse zor gidecek kocaya(x2) Yordu onu bekarlık verin onu kocaya Yada gitsin okunsun bizim Oflu Hocaya(x2) Ne nasihattan anlar ne büyük lafı dinler Herhalde ha bu kızı akşamdan çarptı cinler(x2) Yordu onu bekarlık verin onu kocaya Yada gitsin okunsun bizim Oflu...
  4. Hasan Yılmaz - Balkon

Hasan Yılmaz - Balkon

seni gördüm balkonda, unutamam aklımda kız seni gördüm balkonda, unutamam aklımda benim garip halimi mahalleli farkında benim garip halimi mahalleli farkında bir göz attım balkona, yakına gel yakına kovsalarda gidemem, demir attım kapına balkon yeni boyanmış, güzelim süt beyaza düğün dernek evlensek senin ile bu yaza camı hergün silersin, hem siler hem gülersin camı hergün silersin, hem...
  5. Hasan Yılmaz - Ana Kız

Hasan Yılmaz - Ana Kız

dalda alma alan oldu allandı dalda alma alan oldu allandı samyeli vurdu dalları sallandı samyeli vurdu dalları sallandı öptüm kızın yanakları,ballandı öptüm kızın yanakları,ballandı ana kız şu kızı bana alıver ah ellere kınaları yakıver başına da telli duvağı sarıver ana kız şu kızı bana alıver ah ellere kınaları yakıver beline de allı kuşağı sarıver ekin ile arpaları kaldırdık, ekin ile...

Sayfayı Paylaş