gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

hasankeyf resimleri

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG]kaynak:forumtayfa.com

hasankeyf resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasankeyf/Batman

Hasankeyf/Batman

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1500x1000.
  2. Hasankeyf 71 yıl sonra açığa çıkan fotoğrafları

Hasankeyf 71 yıl sonra açığa çıkan fotoğrafları

Gertrude Bell'in objektifinden 95 yıl önce Hasankeyf Gertrude Bell, 1868-1926 yılları arasında yaşamış Amerikalı ünlü bir tarihçi, fotoğrafçı ve gezgin. Tarih öğrenimini, Oxford Üniversitesi'nde yaptıktan sonra dünyada pekçok ülkeyi gezerek, günlükler tuttu, tarihi eserleri inceleyip fotoğraflarını çekti. 1900-1918 yılları arasını kapsıyan gezilerinde 7 bin adet fotoğraf çekmiş ve 1600...
  3. Resİmler

Resİmler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hasankeyf Tarihi ve Resimleri

Hasankeyf Tarihi ve Resimleri

hasankeyf tarihi hasankeyf tarihçesi hasankeyfin tarihi hasan keyfin hayatı kimdir Hasankeyf’in ne zaman ve kimler tarafından kurulduğu bilinmiyor.Ancak şehir ve etrafındaki binlerce mağara insanların buraya çağlar öncesinden yerleştiğini gösteriyor. Hasankeyf, insanlığın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Mezapotamya bölgesinde yer almaktadır. Hem içinden Dicle nehrinin akıp...

Sayfayı Paylaş