gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hasbahçe spesial tarifi lazım var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hasbahçe spesial diye etli bir yemek varmış arkadaşlarım bunu bilen var mı ?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız yemek tarifine BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın afiyet olsun

Hasbahçe spesial tarifi lazım var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasbahçe Spesial Tarifi

Hasbahçe Spesial Tarifi

hasbahçe,spesial, hasbahçe et yemeği, tarifi, malzemeler, nasıl yapılır resimli anlatımı hakında bilgiler sevgili melekler size güzel bir et yemeği tarifi sunuyorum yemeğin adı bile haşmetli yahu :D:D Hasbahçe Spesial Malzemeler 100 gr küçük doğranmış kuzu kuşbaşı 100 grm küçük doğranmış piliç göğüs 50 gr ince doğranmış mantar 1/2 domates 1 yeşilbiber 100 gr...
  2. Dukan Diyet Tarifleri var mı

Dukan Diyet Tarifleri var mı

Arkadaşlarım acil diyete gireceğim de bana dukan diyet tarifi lazım bu hususta yardım lütfen acilen 5 kilo vermem lazım
  3. Atatürkün biyografisi lazım var mı

Atatürkün biyografisi lazım var mı

Bana uzun şekilde Atatürk'ün biyografisi lazım arkadaşlarım. Performans şeyinde kullanacağım teşekkür ediyorum.
  4. diyet aşure tarifiniz var mı

diyet aşure tarifiniz var mı

Aşure zamanı geçti mi bilmiyorum ama tatlı bu her zaman yenir diye düşünüyorum :D Sizden diyet aşure tarifi istiyorum.Şekerim var ama aşureyi de çok özledim, varsa tarifiniz çok memnun olacağım :D
  5. İrmikli kek tarifiniz var mı

İrmikli kek tarifiniz var mı

Ya ben irmik tatlısını da helvasını da pastasını da ve dahi revaniyi de çok seviyorum.Peki irmikli kek var mı?Varsa tarifini verebilirmisiniz ? :D

Sayfayı Paylaş