gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Hasret çeken âşıklara tavsiyeler

Konu, 'Kadınlar' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Hasret çeken âşıklara tavsiyeler
    Sevgilisi uzakta yaşayanların ortak bir sorusu vardır; birbirimizden fiziksel olarak uzakta olsak da duygusal bağımızı güçlendirmemizin bir yolu yok mu? Elbette var; sevgiliniz uzakta olsa da siz yeter ki birbirinize güvenin…
    Ayrı şehirlerde yaşayan sevgililer, az görüşmekten doğan özlemin etkisinde kalır. Fakat bu zaman geçtikçe iki taraf için de yetersiz olur. Bu aşamada, ilişkinin yürüyebilmesi için iki tarafın da birbirine güvenmesi gerekir.
    Güven sağlandıktan sonra yapılması gerekenleri şöyle sıralayabiliriz: Sevgiliniz, örneğin sizin oturduğunuz yerden 2 saat uzaklıkta bir şehirde yaşıyorsa, bir akşam yemeği için iki şehrin ortasına denk gelen bir bölgede buluşun. Karşımızdaki kişiyi önemsediğimizi göstermek için yapabileceğimiz en güzel şeylerden biri de ona hediye vermektir.
    Sevginizi dile getirin
    Bu, sevgilinize yazdığınız bir şiir ya da sevdiği bir paket cips bile olabilir. Eğer bu ilişkinin yürüyeceğine inanıyorsanız, o zaman uzaklığın sizi daha da yakın kıldığını düşünün ve her fırsatta ona olan sevginizi dile getirin.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Mesafeler uzasada büyük aşklara bişi olmuyorr... ve bu uzayan mesafelerdee aşklar daha da büyüuor... Bende aşkımdan cok uzaktayım ve aşkımızda bir eksilme olmadı aksinee artıştaa...

Hasret çeken âşıklara tavsiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasret....

Hasret....

Hasret.... çokkk özlemekk
  2. Âşık, ÂŞKA âşıktır, ÂŞIK aslında SANA ÂŞIKtır

Âşık, ÂŞKA âşıktır, ÂŞIK aslında SANA ÂŞIKtır

Yaratıcının en mükemmel tasarımıyım ben. İnsanım ! Ve en mükemmel şekilde tasarlandım. "Ben gizli bir hazineydim istedim ki bilineyim" diyerek yarattığı âlemlerin en sevgilisi Muhammed'in nuru aşk-ı ile yaratılan kâinatın malıyım. Yani büyük bir aşkın ürünüyüm. Aşk çocuğuyum ben.. Âşık olmak ve kâinata sevgimi sunmak üzere programlandım Yaratıcım tarafından. Aşk ne zaman ne de...
  3. Hasret çeken duygusal nickler

Hasret çeken duygusal nickler

duygusal nickler hasret nickleri 2010 hasret çekenler için sözler ceken sözler duygusal sözleri Sevgilisine hasret çeken aşk acısı yaşayan tüm sevdadılar için birbirinden güzel duygusal sözlerden oluşan nickleri veriyorum Seni sensiz yaşamayı sevdimGözLerinLe yok et beni öLümüm eLLerinden mezarım gözLerinden oLsun En Günahsız gecemde Seni Hep sevdim yeminsiz! boşLuκta Чaşarsın taκmazsın...

Sayfayı Paylaş