gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Hasret çeken duygusal nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

duygusal nickler hasret nickleri 2010 hasret çekenler için sözler ceken sözler duygusal sözleri Sevgilisine hasret çeken aşk acısı yaşayan tüm sevdadılar için birbirinden güzel duygusal sözlerden oluşan nickleri veriyorum [​IMG]
    Seni sensiz yaşamayı sevdimGözLerinLe yok et beni
    öLümüm eLLerinden
    mezarım gözLerinden oLsun

En Günahsız gecemde
    Seni Hep sevdim yeminsiz!

boşLuκta Чaşarsın
    taκmazsın
    κaЧbetmei göze aLamazsın
    haЧadı tasarımLa Чaşarsın
    κendi haЧaLini κendin
    Чıκarsın

Aynı masaLa yazmamışLar adımızı
    ne sende kaLabiLiy0rm ne gidebiLiy0rm
    sıkıştı gözyaşLarım ısını benden aLan
    saydam duvarLar arasında

ne parçalanacak diz kaldı
    ne de kırılacak kalp
    bak çocukluğumda yok artık
    ne yapacaksan şimdi yap!

MaLLardan uzak HayvansaL vé saLaksaL ki$iLikLérdén uzak gérçék insanLarLa Yéni bir hayat*

beyniniZz gbi sizde küçüksünZz o_O(oww)<<ya$amag İςin ya$ama ya$adıgLarınLa ya$a<<

Seni Sana anLatamam keSin kaFayı yerSin

seni itDeegrimi biLemedin s*Kt*r git

bırak ipin uCunu
    koptugu yerde bitSin !

Sen varSan her$ey var
    Sen yokSan bu SerSeri kızda yOk !

Seni gördügüm heran
    birkere daha zincir vuruyorum $u kaLbime ;/

İnilir mi kuyuya düzenbazın ipiyle
    Kazacaktır kuyunu inceden senin de

Bu dünyayı yaratan bilmen için yaratmış
    Kötülüğün içinden iyiliği aratmış

Gözlerinden akmasa kalbinden akacak
    Dışarıya vurmasa içinde kanayacak=(

Belli ki hayatında sevgiyi tatmamışsın
    Belli ki bugüne kadar hiç aşık olmamışsın!!!

geLL sakLanaLım hiç bir ayrıLık buLmasın bizi

bir adım daha atma
    üstünde o farklı kokuyla

~~~nasıl bir sevdaysa bu "karşı" koyamam~~~
    yarım kaldım seni düşünerek bitti bir geçe daha gözlerim anlatıyor hislerimi amaben istesemde kelimelere dökemiyorumağlıyorum ağladıkça bir kez daha anlıyorum seni ne çok sevdiğimiöyle bir hale geldim ki baktığımgördüğümduyduğum sensin çok uzaklardasın(!) ama

seni seviyorum

dünyada birini çok ƒazla seveçeksem o benim öleçegim kişi olaçak

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

seni sevdim seni saydım hadi defol üstü kalsın

3. Misafir Melek

aşk olmasa olmaz

benle kalsın diliyorum

4. Misafir Melek

ayrılık yalan olsun sevdamız gerçek

ayrılık yalan olsun sevdamız gerçek gel gitme bırakma beni,tut ellerimden götür beni yarınlara sevda gözlüm...

5. Misafir Melek

DÜN SENSİZ NEFES ALAMIYORUM DİYENLER BU GÜN BAŞKASINDA NEFES NEFESELER by_KRAL

Hasret çeken duygusal nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duygusal nickler

duygusal nickler

Madem yaşamak güzel ben niçin aglıyorum seni sevmek suç ise cezamı çekiyorum dusunki ben yagmur damlasiyim yere dustummu dagilirim dusunki ben bir kar tanesiyim gunesi gordummu eririm dusunki sen benimsin gittinmi olurum sensizliği dinlemek sessizliği dinlemekten zor ama en zoru sensizliğin sessizliğini dinlemek ... Adına şarkılar yazmadım diye resmini yollara çizmedim diye sanmaki...
  2. DuYguSaL NickLer

DuYguSaL NickLer

gülümlü sözler ilgilenmeyen sevgiliye sözler duygusal nickler 2011 -”isyan etme gök yüzü ne yaparsan yap benim kadar aglayamazsin!!.2- Bunca Cilenin sonu Degilmi bir avuc toprak Ölümden yana Korkum yok Tek korkum UNUTULMAK!! 3- Bu günüde gördüm Yarin yasarmiyim bilmem Gencligede güvenemem Ölenler hep ihtiyarmidir?? 4- Daglarda cicek soldugu zaman Göklerde bulut oldugu zaman Yagmurlar sel gibi...
  3. Acı çeken üzgün nickler

Acı çeken üzgün nickler

üzgün nickler üzgün mesajlar acı çeken nickler mesajları acı çeken sözler déRin bi oF çékéR wé téRkédéR qidéR .. !! * ya biR yOL buL,ya biR yoL aÇ, ya da yoLdan çekiL ! aMa seNden ayRı geZen yüRek değiL beDen oLdu ! .. hiÇ anLataMadım .. hiÇ anLamadıLar .. heRkes neden düŞman ?? sawuRsada batıRamayacaK gemiLerimi fıRtınan !! terkeder gıder terkeden biter onun ıcın artık sen...
  4. Aşk acısı çeken nickler

Aşk acısı çeken nickler

aşk acısı çeken nickler acı çeken nickler aşk acısı sözler acı sözler çekenler için Bir GeCe Yarısı Titreyerek Uyanırsan Bilki Resmini Öptüğüm Gündür Bir Gün Sebepsiz Yaşlar Süzülürse O Güzel Gözlerinden Bilki Yokluğundan Öldüğüm Gündür.. Aşk bir içkidir herkes içemez bir kere içen asla vazgeçemez geceleri yıldızlar yakınlasıyor,yagmur yagınca bulutlar birbirlerini ıslatıyor hani varya ben...
  5. Hasret çeken âşıklara tavsiyeler

Hasret çeken âşıklara tavsiyeler

Hasret çeken âşıklara tavsiyeler Sevgilisi uzakta yaşayanların ortak bir sorusu vardır; birbirimizden fiziksel olarak uzakta olsak da duygusal bağımızı güçlendirmemizin bir yolu yok mu? Elbette var; sevgiliniz uzakta olsa da siz yeter ki birbirinize güvenin… Ayrı şehirlerde yaşayan sevgililer, az görüşmekten doğan özlemin etkisinde kalır. Fakat bu zaman geçtikçe iki taraf için de...

Sayfayı Paylaş