gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Hasret kaldım

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Hasret kaldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasretİmsİn

Hasretİmsİn

Güllerden daha güzelsin Bülbüllerden tatlı sesin Hayat verir bir nefesin Tek umudum hasretimsim. Umutlarım senle başlar Gözlerimden akar yaşlar Duysun beni dağlar taşlar Seviyorum arkadaşlar Aşkın yaktı bedenimi Uzat bir tut ellerimi Seyrediver gözlerimi Anlatırlar hasretimi. Bakışların hasret dolu Kat etmişim bunca yolu Ne Ankara nede Bolu Tekirdağ'a bağlı Çorlu. Çorlu dedim duymadın...
  2. Dj Akman - Hasret Kaldım O Gülüşüne

Dj Akman - Hasret Kaldım O Gülüşüne

hiç bi zaman gerçek aşık oldunmu,hiç bir gün benim için ağladınmı zalimim,nereden geldiğini hiç bi zaman unutma,hatırla hayata gelmez olaydım,çıktık uzun ince bir yola önümüzde boş bir ova,burcumsa kova kalbim deli dolu,senin o güzel kalbin için çarpmakta ama ne fayda,askerlik günü geldi çattı yolcu yolunda gerek,tren kalmak üzere kalbim kıvılcımlar firarda,içimde zelzele yer yerinden...
  3. Hasret....

Hasret....

Hasret.... çokkk özlemekk
  4. Sıcak Bir Yüreğe Hasret Kaldın Mı Hiç.?

Sıcak Bir Yüreğe Hasret Kaldın Mı Hiç.?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş