gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hasret Sözleri 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hasret sözleri ve mesajları arıyorum 2012 yılında sevgilim askere gidecek te şimdiden stok yapayım nostaljik olsun diyede mutlaka mektup yazıp buradaki vereceğiniz sözleri ve mesajları kullanacağım sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hasret Sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasret sözleri

Hasret sözleri

hasretlik sözleri Benden çok uzakta olsanda sana sarılıp dokunamamamda sana sesimi duyuramamamda kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum. Bir KaranLIK geLiyor yokLuğunun ardından. Ne zaman güne$ batsa bu son gecem diyorum. Vazgeç yaLan dünyanın köhne saLtanatından. Yeti$ir bunca keder bunca eLem diyorum. Bu ne bitmez ayrıLık, bu ne bitmez özLem diyorum Bir...
  2. sevgiliye hasret dolu sözler

sevgiliye hasret dolu sözler

duygu dolu sözler sevgiliye aşk dolu sözler sevgiliye hasret sözleri aşk hasret sözleri Hani insan ağlamak ister, g özlerinden yaş gelmez ! Hani gülmek ister,yürekten gülemez. Hani birini beklersin ama o hiç gelmez! İste o zaman ölmek istersinde ecel gelmez Gözlerin sular kadar berrak gülüşün bir çocuğunki kadar sıcak bana benden ayrı geçirdiğin her anı anlat... Seni çok özledim. Zaten...
  3. Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü yazın

Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözü ne şarkıydı o ya dimi çıkınca herkes yerinde duramaz hep bir ağızdan söylerdi yeniden çıkmasına çok sevindim :)Volga Tamöz İzel Hasretim Şarkı Sözlerini yazarsanız daha da sevinirim.
  4. Sevgiliye Hasret Kalanlara Muhteşem Sözler 2013

Sevgiliye Hasret Kalanlara Muhteşem Sözler 2013

Bu konu sevgiliye hasret sözleri 2013 ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazen araya yollar girer, yıllar girer, belki iki adım ötenizdedir ama varlığınızdan haberi bile yoktur. Her insan sevdiğine ulaşacak kadar şanslı olamayabilir. İçiniz mi yanıyor, duygularınızı açığa dökmek istiyor ancak dökemiyor musunuz ? İsyan durumları gelip kapınızı çalmışsa, buyrun bizden size...
  5. Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç hasret şarkısı sözleri, hasret şarkısının sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın yeni albümü çıktı! 20.sanat yılını kutlayan Ortaç'ın yeni albümü "Bana Göre Aşk" tam 14 parçadan oluşuyor. Albümün en güzel şarkılarından "Hasret"in şarkı sözleri ise şöyle... Kıskanırım seni ben Başkasıyla paylaşamam Ekmeğimsin,...

Sayfayı Paylaş