gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Hasrete sordum ayrılık nedir ..DEDİKİ SORDUĞUN BENİM ..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

[​IMG] SordumKır çiçegine sordum ayrılık nedir Dediki filizlenen umutlarımın kırılışidır
    Uçan kuşa sordum ayrılık nedir
    dediki esen yelle anlaştılar
    Yıldızlara sordum ayrılık nedir
    Dediler güneşin ayla arasının açılışıdır
    Sordum yanan ateşe ayrılık nedir
    Dediki duman olup meçhule gidişimdir
    Sazımın teline sordum ayrılık nedir
    Dediki aşıkların bağrından kopan yanık sesdir
    Gecelerime sordum ayrılık nedir
    Dediler benliğimi gündüze terk edişimdir
    Göz pınarlarıma sordum ayrılık nedir
    Dediler yanaklarımızdan süzülen damlacıklardır
    Toprağa sordum ayrılık nedir
    Dediki nicelerini tat dım
    Hasrete sordum ayrılık nedir
    DEDİKİ SORDUĞUN BENİM

(alıntı)

Hasrete sordum ayrılık nedir ..DEDİKİ SORDUĞUN BENİM .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınların sordukları en zor 5 soru

Kadınların sordukları en zor 5 soru

Kadınların sordukları en zor 5 soru ... ve onların doğru ve yanlış cevapları Sorular: 1. Ne düşünüyorsun? 2. Beni seviyor musun? 3. Şişman mıyım? 4. O (kadın) benden daha mı güzel? 5. Ben ölseydim ne yapardın? Bu soruların kötü ve zor olmasının nedeni onlara doğru cevaplar verilmezse her birinin büyük bir tartışma, kavga ve/veya boşanmaya yol açma riski taşımasıdır....
  2. Kadınların erkeklere en çok sorduğu 5 soru?

Kadınların erkeklere en çok sorduğu 5 soru?

erkeklerin kızlara sorduğu sorular kadınların erkeklere sorduğu sorular Kadınların erkeklere en çok sordukları 5 soru ile duymak istedikleri ve erkeğin söylemek isteyebileceği yanıtlar... Kadınların erkeklere en çok sordukları 5 soru ile duymak istedikleri ve erkeğin söylemek isteyebileceği yanıtlar... 1- Ne Düşünüyorsun? 2- Bana aşık mısın? 3- Kilolu muyum? 4- O kadın benden daha mı...
  3. neden dediğiniz soruların cevapları..

neden dediğiniz soruların cevapları..

bebekleri neden hıçkırık tutar bebekler neden saçlarını çeker bebekler saçını çeker saçını saç Damarlarımız NEDEN Mavi Görünür ? Diğerlerinden daha uzun dalga boyuna sahip olan kırmızı ışınlar, deri yüzeyinden daha derine inerek kan damarlarına kadar ulaşır ve emilir. Kısa dalga boylu olan mavi ışınlar ise damarlara ulaştığında geri yansıtılır. Bu nedenle de kan damarlarımız, içinde akan kanın...
  4. Kadınların sık sorduğu 5 soru

Kadınların sık sorduğu 5 soru

kadınların siki kadının siki erkek kadın sik kadınları sik kadın Biz kadınlar meraklıyızdır ve aklımızda hep bişeyler vardır.Bunlardan en sık dile getirdiklerimizi ise sizlerle paylaşmak istedim... Doğru sölemek gerekirse bu soruları ben de soruyorum :D Kadınların sık sorduğu 5 soru 5 soru için istenilen ve erkeğin verebileceği yanıtlar. Ve duymak istedikleri ve erkeğin söylemek...
  5. Sorgu meleklerinin sorduğu sorular nelerdir ?

Sorgu meleklerinin sorduğu sorular nelerdir ?

Öldüğümüzde sağ omuzumuzdaki ve sol omuzumuzda bulunan melekler var onları biliyorum birde sorgu melekleri varmış bize ilk olarak neleri soracaklar ?

Sayfayı Paylaş