gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.
    yazamıyorum artık…cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen gelmiyorsun !
    ! cümleler kayıp !

… konuşamıyorum artık.. dilim lal olmuş.. sus pus duygularım…
    ! kalemim kırık kalbim kayıp !

… söyleyemiyorum şarkıları bağıra bağıra..! Sesim çıkmıyor.. sen giderken çok çıktı.. –dön- dedim ve sen duymadın !
    ! dönüşler yasak !

…uyuyamıyorum artık.. yatağım sensiz buz gibi bu sıcak yaz gününde bile.. uykular haram bana.. geceler zindan sensiz…!
    ! rüyalar kayıp haller kayıp !

…ağlayamıyorum artık ! oluk oluk akmıyor gözyaşlarım… kurudu sana ağlamaktan kendime ah etmekten.. pişmanlığımdan…
    ! gözyaşları yok pişmanlığım kayıp !

… Gülmeler yok bana… Kahkahalar yasak ! bir darbe indi gözyaşlarındandertlerden kederlerden…. Gitmelerinden !
    ! Gülmeler yakışmıyor bana..Tebessümler kayıp !

… hayal kuramıyorum artık.. geceler uzak bana uzak sabahıma; ümitler!
    ! yıldızım kayıp düşler çok uzak !

… yaşayamıyorum… bu oda bu ev.. bu sokak.. bu kent bu şehir ve insanlar.. Hepsi sıkıcı hepsi boğucu…Nefes alamıyorum.. ışıkları yok bu kentin sen olmadan da olmayacak.. yaşanmayacak bu şehirde ! Yaşayamayacağım..!
    ! Nefes almak yok ışıklar kayıp !

… Ritim tutamıyorum artık… kaybettim aşkın notasını… kaçırdım..! çoktan bitti çoktan yaklaştı ayrılığa..! çoktan hapsoldu aşk; ayrılığa ! Ritimlerde notalarda bile !...
    ! aşklar kayıp ayrılıklar kol geziyor !

… sevemiyorum artık… korkuyorum çekiniyorum aşktan sevgiden ! Bir de aşk beni terk ederse… Sevemiyorum işte… korkuyorum…
    Sevmelerin ardından gitmelerden terk etmelerden yoruldum…İstemiyorum böyle sevmeyi…Korkuyorum ..!
    ! Sevmeler yok gitmeler yok.. Yollar kayıp !

… istemiyorum; elaleme bizli hayallerden bahsetmekten… çift derken hep tek olmak yalnız yaşamak bu sevdayı ele güne karşı…
    Tek taraflı özlemek tek taraflı sevmek… İstemiyorum artık; çift derken Tek kalmayı…
    ! Çiftler yok ‘tek’ ler kayıp !

… yazamıyorum artık.. cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen gidiyorsun…
    Ve girdiğin yol tek yöndü sevgili… yollar senin olsun.. gitmeler senin olsun…!
    ! Cümleler kayıp yollar kapalı… !

… çığlıklar atıyorum artık… sensizim.. öksüzüm… çaresizim! Haykırıyorum; bütün evren şahit olsun diye… çığlıklarımla yıkıyorum evreni…
    ! Susmak yok…Mutluluk Kayıp !

… bitiyorum artık.. sensizliği(mi) şiirlerime ‘ana tema’ diye Konuk ederek…! Mısralarımda küfürlerle öfkemle nefretimle… Sensizli(mi) nokta nokta bitirerek hece hece yazarak; bitiyorum.. ve gidiyorum..!
    !!! Aşk(ın) yok… Sensizlik(im) kayıp!!!

… kağıt yok kalem yok.. tuval ve fırça yok.. yazılı acılarım yok olmayacak !yazmalar yok artık.. yalan sevdaları tuvale işlemek resmetmek yok…
    Çizmeler bitti karalamalar bitti…
    ! kalemim yok… acılar kayıp !

… sonbaharlar ayrılıklar bitti artık ! Geçti… sevdaları hayalleri yaşanmamışlığın acısıyla gözyaşının buğusuyla kaldı gözler…Yürek isyanlarla… Sevdaysa terk edilişiyle…
    ! sonbahar yok… Yürek kayıp !

… yazamıyorum artık.. cümlelerimin devamı gelmiyor ve sen bunca isyana rağmen yine gelmiyorsun… Yoksun… ve gelmeyeceksin ! Kapılar kapalı sana..! sözlerim bir ok kadar delici namluda duran kurşun gibi acımasız hain ! Bilmiyorum isyan etmekten başka bir şey.. umutsuzluktan….

! Umutlar yok hayaller yok kavuşmak hayal !!
    Açık kapı yok..İsyanlar namluda.. İsyanlar Nöbette…
    Gülüşler kayıp mutluluk hayal…
    Kurşunlar hançerler oklar yakın!
    Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp !

2. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp
    Yine döktürmüşsün zuzuuu
    süperdi canım yaaa emeklerine yüreğine sağlık
    teşekkürler arkadaşımmm
    :):)

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp

Nacizen işte arkadaşım elimizden geldiğince tek sevdiğim konudur duygusal paylaşımlar bilirsin ....telekkürler o güzel yorumun için tatlım

Hasretim kayıp.. Cümlelerim kayıp konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz kayıpları..

Göz kayıpları..

Yaralanma, tümörler veya başka göz hastalıkları, göziçi dokuların boşaltılması veya gözün tamamen alınmasını gerektirebilir. Bu, psikolojik açıdan alışılması zor bir durumdur. Diğer gözle eş renk ve büyüklükte uyumlu hareket edebilen yapay bir göz (proaaa) bu durumu kolaylaştırabilir. Günümüzde yıllar önce gözü alınan hastalara dahi hareketli göz proaaaleri uygulanabilmektedir. Genel bir kural...
  2. kayıp aranıyor

kayıp aranıyor

arkadaşlar burda kim kimi kaybetmişse ve kimden haber alamıyorsa bu başlık altında ilan verebilir
  3. Yitik (kayıp)

Yitik (kayıp)

Bir yerde yitik bir şey bulup onu almak insanın elinin altında bulunanlardan kazanacağı nefisşeylere, tabiatına uygun beklentilere, mübarek bir çocuğa yahut beklenmeden meydana çıkacak mirasa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Telef Etmek.)Rüyada bir yerde bir yitik bulup kaldirmak, görenin kazanacagi nefis ve tabiatina uygun seylere veya mübarek bir çocuga yahut beklemeksizin meydana çikacak bir...
  4. kayıp ARANIYOR!!!!

kayıp ARANIYOR!!!!

azra zeynep Yukarıda resmi görünen 4 yaşındaki kızım Azra Zeynep 03.04.2009 Cuma gününden itibaren kayıptır..!!(ailesi) Yerini bilenlerin, görenlerin insaniyet namına polis’e bildirmeleri veya aşağıdaki numaraları aramaları önemle rica olunur..!!Anne istanbul Çengelköy’de. Özellikle karşıda oturanlardan bu konuya hassasiyetlerini rica ediyorum... 0 533 626 57 52 0 216 308 60 76...
  5. ŞANLIURFA- kayıp

ŞANLIURFA- kayıp

Alinan bilgiye göre, bir seramik fabrikasinda işçi olarak çalişan Kemal Şihanli'nin tek çocuğu 2 yaşindaki Uğur Samet, 5 gün önce Bağlarbaşi Mahallesi'ndeki evlerine misafirliğe gelen komşularinin çocuklariyla oynamak için kapinin önüne çikti. Bir süre sonra çocuğunun evin önünde olmadiğini fark eden anne, eşine haber verdi. Uğur Samet'i bulmak için mahallede ve çevrede araştirma...

Sayfayı Paylaş