hasretinle yandı gönlüm-nota | Melekler Mekanı FORUM - 26 Ağustos 2016

hasretinle yandı gönlüm-nota

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.171
    Ödül Puanları:
    113
    hasretinle yandı gönlüm notaları hasretinle yandı gönlüm nota yandi nota hasretinden notaları notası [​IMG]

hasretinle yandı gönlüm-nota konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Soner Arıca - Hasretinle Yandı Gönlüm

Hasretinle yandı gönlüm Yandı yandı söndü gönlüm Evvel yükseklerden uçtu Düze indi şimdi gönlüm Aramızda karlı dağlar Hasretin bağrımı dağlar Çaresizlik yolu bağlar Yokluğundan öldü gönlüm Gelecektin gelmez oldun Halimi hiç sormaz oldun Yaralarımı sarmaz oldun Binbir dertten soldu gönlüm Gözlerimde kanlı yaşlar Hasretin bağrımda kışlar Başa geldi olmaz işler Yokluğundan öldü...
  2. Zara - Hasretinden Yandı Gönlüm

zara hasretinle yandı gönlüm notaları gönlüm dağlarda nota Hasretinden yandı gönlüm Yandı yandı söndü gönlüm Evvel yükseklerden uçtu Düze indi şimdi gönlüm Aramızda karlı dağlar Gözlerimde kanlı yaşlar Hasretin bağrımı dağlar (bağrımda kışlar) Başa geldi olmaz işler Yokluğundan öldü gönlüm Gelecektin gelmez oldun Halimi hiç sormaz oldun Yaralarımı...
  3. Dj Akman - Hasretinle Yana Yana

Dİlİnİ Kana Bulama Sus Da ÖldÜr Benİ Nolursun GÖnlÜnÜn DaraĞacina As Da ÖldÜr Benİ Nolur Hasretİnle Yana Yana ÖmrÜ TÜkettİm UĞruna Bİr TaŞ Mİsalİ BaĞrina Bas Da ÖldÜr Benİ Nolur Sevdam Nasİp Alacaksa Hasret Yetİm Kalacaksa Sonu Vuslat Olacaksa KÜs De ÖldÜr Benİ Nolur Nolur Hasretİnle Yana Yana ÖmrÜ TÜkettİm UĞruna Bİr TaŞ Mİsalİ BaĞrina Bas Da ÖldÜr Benİ Nolur DolaŞtir Donan Kanimi Ruhun...
  4. Edip Akbayram - Hasretinle Yandı Gönlüm

Hasretinle yandı gönlüm Yandı yandı söndü gönlüm Evvel yükseklerden uçtu Düze indi şimdi gönlüm Gözlerimde kanlı yaşlar Hasretin bağrımda kışlar Başa geldi olmaz işler Bin bir dertle doldu gönlüm Gelecektin gelmez oldun Halimi hiç sormaz oldun Yaralarımı sarmaz oldun Yokluğunda soldu gönlüm Gözlerimde kanlı yaşlar Hasretin bağrımda kışlar Başa geldi olmaz işler Bin bir dertle doldu...
  5. Metin Özülkü - Yandı Gönlüm

Yalan değilim hazır değilim Senden sonra olanlara razı değilim Mecbur değilim senden arta kalanlara Ömür boyu seninleydim isterdim inanmak Boşver beni ah bir utan bana yaklaşma Yandı gönlüm bir masaldı gözümü aldı Dumanı sardı sevdim eller eller aldı Bir yalanmış bana külü kaldı Yandı gönlüm bir masaldı gözümü aldı Dumanı sardı sevdim eller eller aldı Bir yalanmış bana külü kaldı. Yalan...

Sayfayı Paylaş