gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

hasrett ah o hasrett......

Konu, 'Çöplük' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

hasrett ah o hasrett...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah Mustafa Ah Mustafa

Ah Mustafa Ah Mustafa

Ah Mustafa Ah Mustafa Ah Mustafa’m ah Mustafa’m. Mustafa arkadaşımdı,sırdaşımdı Bir cansız bedenle sırt üstü uzanmıştı Anılar canlandı birer birer Hayatı geçti gözlerimin önünden. Taksiciydi Mustafa çalışırdı gündüz gece, Bir lokma ekmek götürebilmek için evine. Bir gece çalan telefonu karısı açtı Dinledi dinledi,hırsla kapattı. Köyden aradılar dul Naciye ölmüş Kalk git...
  2. Oda

Oda

Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyada oda görmek giriştiğiniz işte, zor da mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Aydınlık ve temiz bir oda huzurlu ve bolluklu yuvadır.Rüyada oda, kadin ile yorumlanir. Agaçlar ve direkler üzerinde bir oda gören, iyi kalpli bir kadinla evlenir. Yeni bir odaya girdigini gören, tanimadigi bir...
  3. Ah atam ah!!!

Ah atam ah!!!

Seni gördüm dün gece, gözlerin her zamankinden, Daha durgun, Daha düşünceli. Bir hedefe kilitlenmişti sanki. Atam, Neden donuk bakıyorsun bize? Yoksa tanıyamadın mı ulusunu? Bu cennet vatanının, Her karış toprağını. Çanakkale'de, Afyon'da,Sakarya'da, Urfa'da, Antep'de, Yurdun her köşesinde, Şehit olduk,vatan uğruna. Biliyor musun? Şimdi bu limanlar, Bu kıyılar, En...
  4. Ahsen

Ahsen

Teşekkürler
  5. AH AH AH

AH AH AH

BAHSETMİŞTİMN GENİŞ AİLE OLARAK YAZIYORUZ TABİ TÜMÜ BİR GÜNDE YAŞANMIYOR AMA BEN ESKİDEN MMNINA ÖYLE AİLESİ MESELELERİ YAZMAZDIM ARTIK İÇİMDE KALAN HERŞEYİ DÖKÜCEM.KAYNANAM HERŞEYE KIZIYOR.TAMAM HAYVAN BESLEMEME FALAN KIZARDI ESKİDENDE İYİCE ABARTTI.ÇOCUK ÜSTÜÜNÜ KİRLETMİŞ KENDİ KENDİME SÖYLENİYORDUM KAYNANAM DEDİKİ BANA BAĞIRAMIYON ACISINI ÇOCIUKTAN ÇIKARTIYON.YEMEK PİŞİRMİŞTİM SIRAYLA...

Sayfayı Paylaş