gebe
  1. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Hassas dişlerim

Konu, 'Diş Sağlığı ve Diş bakımı' kısmında üni-melek tarafından paylaşıldı.

[​IMG]selam melişler benim dişlerim o kadar hassas ki elma yerken ,seker ağzima alır almaz,corba içerken, bir gıcırtı duyunca, hatta diş fırcalarken ya vara yoğa sızlıyo ..Doktora gittim ismini vermeyim hassas dişler için olan bir macun kullan dedi yapacak birsey yok dedi ama o da fayda etmedi.ne yapacağimi şaştım .cok zor durumdayım .ağiz tadiyla birsey yeyip içemiyorum ne yapmalıyım?:hungry:

Hassas dişlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dişler

Dişler

Dişler sindirim sisteminin başında besinlerin ufalanıp parçalanmasına, koparılmasına yardım eder. kendini çevreleyen destek dokuları korur ve gelişmelerini sağlar. konuşmayı ve seslerin doğru bir şekilde çıkmasını sağlarlar. estetik olarak yüzle bir bütünlük içindedir. Dişlerin Görevlerine Göre Farklı Yapıları Vardır; 1- Kesici Dişler Alt ve üst çenedeki ön dişler “Kesici Diş” olarak...
  2. Cocukların Hassas Donemi

Cocukların Hassas Donemi

Cocukların Hassas Donemi Psikolog Filiz Yakmaz, ergenlik çağının çocukluktan yetişkinliğe geçiş hazırlıklarını içine alan bir gelişme dönemi olduğunu belirterek, ergenlik döneminde fiziki ve ruhi değişimler yaşandığı için bu geçiş sürecinin çocuklar için hassas bir dönem olduğunu söyledi. Vücudun birçok bölümünde değişimlerin gözlemlendiği bu dönemde, kişinin yetişkin bir fert...
  3. irritabl - hassas mesane

irritabl - hassas mesane

Sık sık aniden gelen ve bazen tuvalete yetişemeyecek kadar sıkıştıran, idrara çıkma ihtiyacı hissediliyorsa, nedeni mesane hassasiyeti irritabl mesane; zaman zaman kasılmaları kontrol edilemeyen mesane olabilir. Bazen durumun sorumlusu bir enfeksiyondur. Ama genellikle mesane kronik olarak iltihaplanmış gibi bir görünüm yerse de neden belirsizdir. Bu rahatsızlık bezdirici olsa da tehlikeli...
  4. Hassas cilde makyaj

Hassas cilde makyaj

Hassas cilde sahipseniz makyaj malzemesi seçiminde ve kullanımında da dikkatli olmanız gerekir. İşte hassas cildi olanlara bazı öneriler. - Kozmetik ürünlerinizi uzun süre kullanmayın. Fondötenler ve rujlar 1 yıl, maskaralar 3-4 ay, pudra ve allıklar 2 yıldan uzun süre kullanılmamalı. - Siyah renkli eye-liner ve maskara tercih edin. Dermatologlar bu rengin hassas ciltler için daha uygun...
  5. 4 Hassas Noktaya 4 Hassas Bakım

4 Hassas Noktaya 4 Hassas Bakım

Bir çoğumuz yüzümüze kat kat kremler sürerek bakım yaparken, boyun ve dekolte bölgemizi bu bakımdan mahrum bırakırız. Olduğu yaştan daha genç görünmek isteyenlere iyi haber; bu küçük ayrıntılara dikkat ederek zamanı geri almak sizin elinizde. Hem de evde uygulayabileceğiniz yöntemlerle… 1. Boyun ve dekolte Bir çoğumuz yüzümüze kat kat kremler sürerek bakım yaparken, boyun ve dekolte...

Sayfayı Paylaş