gebe
  1. DarK_KonteS

DarK_KonteS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hasta Bakıcı Aranıyor (İstanbul-Taksim)

Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında DarK_KonteS tarafından paylaşıldı.

hasta bakıcı aranıyor bakıcı aranıyor hasta arıyorum istanbul arıyorum istanbul Merhaba arkadaşlar,yardımcı olabilecek varsa memnun olurum.Bir arkadaşımın anneannesine bakacak bayan hasta bakıcı arıyoruz.Kendisi Alzheimer hastası,5 yıldır yatıyor,ihtiyaçlarını karşılayamıyor,konuşamıyor.Ücret 700ytl ücret alması karşılığında ve haftada bir gün tatil izinli olacak,kendisine yardımcı olabilecek kişilerde ailede mevcut.Bana yardımcı olabilecek kişiler varsa lütfen ya buraya yazsın yada özel mesaj ile bildirsinler.Deneyimli varsa tercihimiz yoksa bu işi yapabileceğine inanması şart.Şimdiden teşekkürler.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hasta bakıcı
    Merhabalar,
    Şirketimiz olarak size arayışınızda yardımcı olmak isteriz. İlgilenirseniz görüşmek umudu ile iyi akşamlar.
    Titiz İnsan Kaynakları
    Titiz İnsan Kaynakları ve Danışmanlık

Hasta Bakıcı Aranıyor (İstanbul-Taksim) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hasta

hasta

Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını gören kişinin telaşlanmasına gerek yoktur. Böyle...
  2. Eren BAKICI

Eren BAKICI

1984 te İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi.Aynı okulda Modern Dans eğitimi görüyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda altı yıl boyunca rol aldı. Londra da Urdang Dance Academy de ve Budapeşte Dans okulundaeğitim aldı. Dans grubu ; Dans ; ile Çin’de Ülkemizi temsil...
  3. İstanbul Dali Taksim

İstanbul Dali Taksim

dali taksim taksim dali bar bar dj aranıyor istanbul club dj aranıyor Tipi Bar & Club - Adresi Sıraselviler Cadç no 53/A - Bölge Taksim - Şehir İstanbul - Telefon (0212) 292 29 17 - Fax (0212) 252 37 69 - E-mail - Web http://www.dalitaksim.com İstanbul gece hayatında 7 senedir moda ve popüler kültürdeki bir çok eventleriyle gece yaşamında...
  4. Hastayım

Hastayım

Meleklerim günaydın bu sabah bulantı ve kusmayla uyandım halada bulantım devam ediyo ve çok halsizim bulantımın geçmesi için ne yapabilirim bana fikir verirseniz çok sevinirim
  5. İstanbul Kadir Has Üniversitesi Bahar Şenlikleri Konseri 18 Mayıs 2013

İstanbul Kadir Has Üniversitesi Bahar Şenlikleri Konseri 18 Mayıs 2013

teoman konseri 2013 teoman istanbul konseri 2013 kadir has bahar şenliği 2013 Sevgili melekler, Kadir Has Üniversitesi her yıl düzenlediği bahar şenliğini bu yıl 18 Mayıs tarihinde gerçekleştirecek. Kadir Has Üniversitesi Selimpaşa Kampusu - E5 Karayolu Üzeri - Selimpaşa / İstanbul adresinde yapılacak olan bahar şenliğinde, birbirinden eğlenceli oyunlar, lezzetli yemekler ve kulakların...

Sayfayı Paylaş