gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

hasta olmak istemiyorsan(resimli)

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar,iyi olmak istiyorsan bunlar tam size göre....:)

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    İşte bu çok güzel... Emeğine sağlık,

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok dogru yaa :):)

tskler cnm paylasim icin :)

5. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    -Hayatı üzgün yaşama -Olduğundan farklı yaşama
    -Çözümler bul
    -Duygularını anlat
    -Karar ver
    -Güven........... :tik:

hasta olmak istemiyorsan(resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alzheimer de hasta yakını olmak

alzheimer de hasta yakını olmak

ALZHEİMER' DE HASTA YAKINLARI - 1 Tüm kronik, tedavi edilemeyen ve ölümcül hastalıklarda olduğu gibi, Alzheimer Hastalığı'nda da, hem hasta bakımı hem de toplum sağlığı açısından, hasta yakınının dikkatle ele alınması gerekir. Çünkü Alzheimer hastalarının yakınları, sözü edilen hasta yakınlarının yaşadığı zorluklara ek olarak hastalığın doğasından kaynaklanan çok daha farklı ve başedilmesi...
  2. kusursuz kadın olmak hasta yapar

kusursuz kadın olmak hasta yapar

kusursuz fizik Süper Kadın Olmaya Çalışmak Hasta Ediyor Süper kadınların hastalığı olarak adlandırılan ‘fibromiyalji’de hastalar, yaygın kas ağrıları, çarpıntı, migren, ellerde uyuşma, barsak spazmları, gaz şikayetlerinden yakınıyor. Hastalar doktora ‘Her yerim ağrıyor, dayak yemiş gibiyim, sabah bitkin kalkıyorum’ diyerek geliyor. International Hospital İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayda Uluhan,...
  3. süper kadın olmak hasta ediyor!!

süper kadın olmak hasta ediyor!!

Süper kadınların hastalığı olarak adlandırılan ‘fibromiyalji’de hastalar, yaygın kas ağrıları, çarpıntı, migren, ellerde uyuşma, barsak spazmları, gaz şikayetlerinden yakınıyor. Hastalar doktora ‘Her yerim ağrıyor, dayak yemiş gibiyim, sabah bitkin kalkıyorum’ diyerek geliyor. International Hospital İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Ayda Uluhan, “Bu hastalık daha çok süper kadınların hastalığı....
  4. Belçika'da kimse başbakan olmak istemiyor

Belçika'da kimse başbakan olmak istemiyor

Belçika’da Haziran 2007’den bu yana 4’üncü kez istifa eden Başbakan Leterme, artık dönmeyeceğini söyledi. Kimsenin başbakan olmak istemediği ülkenin büyük kaosa sürüklenmesinden korkuluyor Belçika’da hükümetin geçen cuma günü istifa etmesinin ardından ortaya çıkan iktidar boşluğunu doldurma yönünde ilerleme kaydedilemezken, küresel mali krize bir de siyasi krizin eklenmesiyle ülkenin...
  5. Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum

Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum

Asuman Krause neden böyle dedi? Mankenliği bırakan Asuman Krause, nelere el atmadı ki? Sinema, tiyatro hatta şarkıcılık derken şimdi de televizyon programı sunuyor. Wipe Out adlı yarışma programında en çok da kendisi eğleniyor. Krause Hürriyet'e yaptığı samimi açıklamalarda "Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum" dedi. Ajda gibi kedi bakmak istemiyorum "Güzel bir program...

Sayfayı Paylaş