gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Hasta

Konu, 'DEFG Melek Sözlük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Hasta Doktorların müşterilerine verdiği ad.

Hasta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sayın hasta

sayın hasta

Sayın Hasta ! Size hasta diye sesleniyorum, çünkü artık tüm dünyada sigaranın sağlıklı bir yaşamla bağdaşmıyacağı kabul görmektedir. Her ne kadar siz şu anda kendinizi sağlıklı hissetseniz de bu içtiğiniz her sigaranın vücudunuza zarar verdiği gerçeğini gizlemez. Sigara, başta solunum sistemi ve kalp-dolaşım sistemi olmak üzere vücudunuzdaki tüm sistemler üzerine etkilidir. Sigara...
  2. hasta

hasta

Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını gören kişinin telaşlanmasına gerek yoktur. Böyle...
  3. Hasta Hakları

Hasta Hakları

HASTA HAKLARI Günümüzde pek çok kişinin, bir hizmet dalı olan sağlık sektöründen genel beklentileri artmış ve bu gereksinimi karşılayabilmek için bir çok hastanede artık "hasta hakları bölümleri" kurulmuştur. İşte bunlar da bilmeniz gereken haklarınız... (Ancak, hasta olarak bilmeniz gereken haklar yanında muayene için gittiğiniz hekimin de bir takım hak ve sorumlulukları...
  4. Kadının hası

Kadının hası

Her gün kim bilir kaç kadın görüyorum... Sokakta, vapurda, okulda, kuaförde, orda, burda... Ama olmuyor hanımlar, olmuyor! Kadınlar kadınlığı unutalı daha kaç on yıl oldu ki? Solaryuma girmeye, çıplak gezmeye, kariyer hırsıyla yüzlerini buruşturmaya başlayalı kaç on yıl oldu? Çevremde gördüğüm kadınlardan bazılarının birtakım özelliklerini seçtim. Bunlara, dizilerdeki,...
  5. Hastayım

Hastayım

Meleklerim günaydın bu sabah bulantı ve kusmayla uyandım halada bulantım devam ediyo ve çok halsizim bulantımın geçmesi için ne yapabilirim bana fikir verirseniz çok sevinirim

Sayfayı Paylaş