gebe
  1. yara

yara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hastaligimla tek basima

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında yara tarafından paylaşıldı.

Hamileyim ne guzel dersiniz ama ustelik hastayim. Dogumdan sonra tedavi olmaliyim ama kocama soyliyemiyorum. Yok kocam cok iyidir 4 senedir benim icin ugrasti durdu,beraber olalim diye borclara girdi,sogukta calisti,yatacak yerimiz olmadigi zaman buldu. Cok cektirttim ona. Gidiyim diyorum,hep sorun cikarttim sana diyorum,birakmiyor. Cok uzuluyorum kocama,anneme ve cocuklarima. ne yapacagim bilemiyorum. Gitsem anneme biraksam kocami,dert olmayim diye,ama tedaviye annemin parasi olmayacak. Kocam bana uzulsun istemiyorum,hastayim diye. Bu saaten sonra cocuguda aldiramam,1 aydir agliyorum. Hstaligimla tek basima kaldim.Ama yasamak zorundayim cocuklarim icin,annem kardeslerim icin. Kocami cok seviyorum,kalbim cok iciyor birakip gidecegimi dusununce. Ne yapmaliyim,soylesem bana sogayacakmi bilemiyorum.

hastaligimla tek basima konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tirnaklarin Hastaligi...

Tirnaklarin Hastaligi...

Tırnaklar, parmak uçlarını zedelenmeden koruyan, tutmayı kolaylaştıran deri ekleridir. Bütün bu işleri yapabilmek için tırnaklar, deriden gelişirken sert boynuzsu bir durum alırlar. Bu sert boynuzsu kısma ”Tırnak Plağı” adı verilir. Bu plak yarı saydam olup, altındaki olayları görmemize kısmen izin verir. Görünen pembe renk, plağın altındaki tırnak yatağına aittir. Tırnakların şekli kişilere...
  2. Seker Hastaligi

Seker Hastaligi

SEKER HASTALIGI Seker Hastaligi Nedir ?|Eger Seker hastasi iseniz, insulin denilen hormondan vucudunuzda ya yeterince yoktur ya da vucudunuz bu hormonu dogru bir Sekilde kullanamiyordur. Bu durumda kaninizda dolaSan Seker vucudunuz tarafindan yeterince kullanilamaz ve kaninizda bulunan bu fazla Seker kalbinize, kan damarlariniza, böbreklerinize, sinirlerinize ve gözlerinize zarar verebilir....
  3. Sap Hastaligi

Sap Hastaligi

Tanım Halk arasında tabak hastalığı olarak bilinen, bütün çift tırnaklı hayvan türlerinde görülebilen bulaşıcı bir hastalıktır. Aft Humması, ayak-ağız hastalığı (foot-mouth disease) isimleri de kullanılmaktadır. Sığırlar, domuzlar, koyunlar ve keçiler hastalığa çok çabuk yakalanırlar. Bunun yanı sıra hayvanat bahçesindeki bazı hayvanlarla doğal hayattaki kirpi, fare, ceylan gibi hayvanlar da...
  4. Bas

Bas

Danyal Aleyhisselama göre, bas büyük adam demek-tir. Elinde bir bas görmek, elinden büyük bir kimsenin tutacagina delildir. Basindan ayrildigini gören, büyük olarak tanidigi kimse-yi kaybeder. Boynunun vuruldugunu görmek, servetinin gidecegini anlatir. Kesik basinin cesedine tekrar iade edildigini görmek, kaybolan servetine veya isine yeniden kavusacagini anlatir. Bir kesik bas ile konusmak,...
  5. Temizlik Hastaligi

Temizlik Hastaligi

temizlik hastalığı temizlik hastalığı nasıl tedavi edilir Ellerimi bikez daha mi yikasam, üstüm basim temiz mi, toz alsam mi, bu kapiyi nasil acarim tokmagi tutmadan. Bunun gibi seyler sizlerinde aklindan gectigi oluyor mu? Bir cok bayanimiz, özellikle bayan diyorum cünki cogunlukla bayanlar bu hastaliga yakalaniyor. Temizlik hastasi insanlar herseyin asiri temiz olmasini isteyen ama bu...

Sayfayı Paylaş