gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Hastalıklara Karşı En Etkili Dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hastalıklar için hangi dua okunmalı hastalık için dua hastalıklar için okunacak dualar

Yer gök dua üzerine diyerek sizlere hastalıklara karşı okunması çok etkili dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz.

En güzel dua Fâtiha’dır. Samimî bir kalble, hangi hastalığa okunursa okunsun biiznillah şifa vesilesi olur. Zaten, Fâtiha’nın isimlerinden biri de “Şâfiye”dir. Ayrıca, başka yirmi kadar ismi de vardır. Mesela, namazda okunması vâcip olduğundan “Sûretu’s-Salât”; başlı başına yeterli olduğundan “Vâfiye” ve “Kâfiye”; bütün sûrelerin aslı ve özü durumunda olduğundan “Ümm’ül-Kitab” ve “Esas” bu isimlerden bazılarıdır.

Siz de her türlü dert ve sıkıntınızın izâlesi için Fâtiha’yı okuyup, “Rabb’im, işte bu sûre Kâfiye’dir. Senin izin ve inayetinle her derde yetebilir. Sen Kâfi’sin. Okuduğum şu sûre hürmetine dert ve sıkıntılarım hususunda bana yardımcı ol” diyebilirsiniz.

Hastalıklara Karşı En Etkili Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç ağarmasına karşı en etkili bitki

Saç ağarmasına karşı en etkili bitki

saç ağarmasına çare saç ağarmasına çözüm bitkisel çözüm son karşı etkili formül Saç dökülmesini de önleyen sihirli formül... 5 Mevsim geçişlerinde saç dökülebilir. Fakat fazlası normal değildir. Bu durumda 3 çorba kaşığı hint yağı, bir tatlı kaşığı alkol, 1 yumurta sarısı ve yarım limon suyunu karıştırın. Bunu saç derisine sürün. 30 dakika bekletin. Haftada bir kez bu maskeyi yapın....
  2. En etkili nazar duaları...

En etkili nazar duaları...

nazar duası en etkili nazar duası için en etkili dua hırzı besmele Nazar duaları Nazara inanırmısınız bilmiyorum.. Ben inanıyorum.. Öyleki İnsana, hayvana ve hatta cansıza da nazar değer. Nazar hastalık yapar, hatta öldürür. Kadınlara ve çocuklara daha çok tesir eder. Peygamber efendimizin zamanında Esed oğullarından nazarı değen bir kimse var idi. Üç gün bir şey yemez, sonra çadırın...
  3. Çaresiz Hastalıklara karşı okunacak dualar

Çaresiz Hastalıklara karşı okunacak dualar

Çaresiz Hastalıklara karşı okunacak dualar hangileridir lütfen bu konuda bir yardımcı olun kızlar
  4. gribe karşı en etkili bitkisel karışım nedir?

gribe karşı en etkili bitkisel karışım nedir?

Melekler, herkes farklı bir tarif veriyor. Gribe karşı en etkili karışım hangisi, çok fena hasta oluyorum ve şimdiden önlemimi alayım bari :S
  5. Kırışıklık ve sarkmalara karşı en etkili yöntem

Kırışıklık ve sarkmalara karşı en etkili yöntem

Ultrason teknolojisinden faydalanarak uygulanan Ultherapy Plus protokolü ile cildin en alt tabakasına inilip kollajen artırımı ve gençlik hücrelerinin çoğalması sağlanıyor. Böylece cildin en altından en yukarıya doğru gençleşme elde ediliyor. Bu sayede yüzde oluşan kırışıklıklar ve sarkmalar herhangi bir cerrahi müdahale olmadan kendiliğinden yok oluyor. Yarım asırdan fazla bir süredir...

Sayfayı Paylaş