gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

hastanede suit oda tutucak olanlar buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

hastane odası doğum hediyesi

Merhaba kızlar;
    ben dogumumda suit oda tuttum ve mutlaka öneriyorum
    gelen gidenin oturması için ayrı bir odanın oturması hem bebek hem anne ıcın daha ıyı oluyor
    emzırerken ınsanların dısarı cıkmasını beklemıyorsunuz hıc degılse
    ve bebegı goren ıcerıdekı odaya gıdıp oturuyor
    bız 200 lıra fark odemıstık ama bence değdi

hastanede suit oda tutucak olanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hastaneye gitmeden gerekli olanları hazırlayın

hastaneye gitmeden gerekli olanları hazırlayın

Anne adayı doğum için hastaneye giderken yanına alacaklarını en geç gebeliğin 7. ayında tamamlamış olmalıdır.bunlar bebek ve anne için gerekli olabilecek eşyalardır. ANNE İÇİN; *ÖNDEN DÜĞMELİ GECELİK(2 ADET) *SABAHLIK *PİJAMA *İÇ ÇAMAŞIRI(ÇOK SAYIDA) *EMZİRME SÜTYENİ(2 ADET) *HIRKA YADA ŞAL *ÇORAP(3 ÇİFT) *HİJYENİK PED *ALTI KAYMAYAN TERLİK *ŞAMPUAN *SABUN *DİŞ FIRÇASI VE MACUNU *EL HAVLUSU...
  2. hormon bozuklugu olanlar buraya

hormon bozuklugu olanlar buraya

hormon bozukluğu belirtileri cyclo progynova hamilelik cyclo progynova hormon bozukluğu nedir arkadaslar ben 1 ay once doktora gitmiştim .biz 2 senedir korunmuyoruz ama cocugumuz olmadı.doktor bana hormon eksikliğimin oldugunu soledi.vucudumda östrojen hormonu eksikmiş buda gebe kalmama yeterli olmuyormus bir işaç verdi cyclo progynova isimli.bu ay onuu kullandım hem cok kilo aldırdı hemde...
  3. film manyağı olanlar buraya

film manyağı olanlar buraya

ben bu aralar hint filmleri hastasıyım . beni ve sizin önereceğiniz filmleri paylaşalım olurmu ... bayıldığım filmler Yönetmen Kunal Kohli Yapımcı Yash Chopra Aditya Chopra Senarist Shibani Bathija Kunal Kohli Oyuncular Kajol Aamir Khan Rishi Kapoor Tabu Kirron Kher Müzik Jatin-Lalit Görüntü yönetmeni Ravi K. Chandran Stüdyo Yash Raj Films Dağıtıcı Yash Raj Films...
  4. Burun Estetiği Olanlar Buraya !

Burun Estetiği Olanlar Buraya !

burun estetiği,burun estetik fiyatları,burun estetiğinde en iyi doktorlar,burun estetiği hakkında tüm bilgiler, Sevgili Melekler Mekanı Üyeleri ve aktif ziyaretçilerimiz, burun estetiği ile alakalı tüm fikirlerinizi,yaşadığınız operasyonları,fiyatlarını,hangi doktorda yaptırdığınızı,memnun kalıp kalmadığınızı ,şikayetlerinizi bizlerle bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Burun...

Sayfayı Paylaş