gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hastaneni Seç, Doktoruna Ulaş!!!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

internetten doktor seçimi yapmak için internetten hastane seçimi

Merhaba Sevgili Melek'ler, sağlıkla ilgili haberler sunmaya devam ediyoruz. Daha önce, nasıl genel sağlık sigortalı olurum diyenler için, bir çok faydalı sağlık konuları açmıştık. Şimdi ise sizlere yeni bir haber daha veriyor ve internet üzerinden sağlığınız için kolaylaştırılmış bilgileri aktarıyoruz :)

Sağlıkta 'tek tık' dönemi başlıyor. Vatandaş bundan sonra hangi özel hastane için ne kadar ilave ücret ödeyeceğini hastaneye gitmeden öğrenebilecek. Hazırlanan internet sitesi ay sonunda hizmete geçecek. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, vatandaşların sağlık hizmetlerine anında ulaşabilmesini ve hangi hizmete ne kadar fark ücreti ödendiğinin bilinmesini hedeflediklerini belirtti. 'Hastaneni seç, doktoruna ulaş' sloganıyla hazırlanan internet sayfasına şifresiz olarak girebileceğini işaret eden Çelik "İnternet sayfasına giren vatandaşlar, özel sağlık hizmet sunucularında verilen sağlık hizmetlerine SGK'nın ödediği miktarı görebilecek. Vatandaşlar, özel hastanelerde en fazla ne kadar ilave ücret ödeyeceklerini de anında öğrenecek. Ayrıca özel hastanelerin hangi hizmetleri verdiği, doktorların meslek bilgileri, işlemlerin sayısal bilgilerine ve çalışma saatlerine ilişkin veriler de yer alacak" dedi.

CeMoŞ ve LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    sağlık konusunda daha cok yenilik gerek valla insana değere verilmiyor yahuuu ne bu yazık gidiyorum oraya yaşlı insanları ayakta ordan oraya koşturuyorlar böyle işmi olur zaten adam oraya hasta diye gidiyor bide bunlar ordan oraya sürüklüyor milleti :11:

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    wayy süpermiş buuu yaaa hastaneye gitmeden bilgi almakk :D:D

LaViNYaM bunu beğendi.
Hastaneni Seç, Doktoruna Ulaş!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni özel hastaneye fren, doktor alımına ’dur’

Yeni özel hastaneye fren, doktor alımına ’dur’

Sağlık Bakanlığı, yeni özel sağlık kuruluşu açılmasına sınır getirdi. Bakanlığın özel sağlık kuruluşlarıyla ilgili 15 Şubat’ta yürürlüğe giren yönetmeliklere paralel olarak yaptığı düzenlemeye göre, halen faaliyet gösteren özel sağlık kuruluşları planlama yapılıncaya kadar yeni hekim ve sağlık elemanı da alamayacak. Ekim ayına kadar tamamlanacak bu planlamadan önce ek bina, yeni tıbbi hizmet...
  2. dogum yapanlar hangi hastaneyi seçtiler acaba?

dogum yapanlar hangi hastaneyi seçtiler acaba?

arkadaşlar dogum için hangı hastaneye gittiniz? ve nasıldı? memmun kaldınızmı? dogumdan sonra bebegi hemen veriyorlar mı?
  3. gebelik sürecini hangi hastane ve doktorla sürdürüyorsunuz?

gebelik sürecini hangi hastane ve doktorla sürdürüyorsunuz?

arkadaşlar, hastane ve doktor seçme konusunda tereddüt yaşayan herkes için yardımcı olması amacıyla böyle bir başlık açmak istedim. en çok sorulan ve kararsız olunan konu hastane ve doktor seçimi oluyor. bu konuda hepimiz gittiğimiz hastaneyi ve doktorumuzu burada anlatırsak harika olur. normal doğumu ya da sezaryeni destekleyen doktorlar hakkında fikir sahibi oluruz. ben kendi doktorum ve...
  4. Hastaneler doktorlar olmasaydı ne olurdu

Hastaneler doktorlar olmasaydı ne olurdu

hasaneler olmasaydı neler olurdu doktorlar olmasaydı neler olurdu Evet Melek'ler, düşünün hastaneler ve doktorlar, sağlık kuruluşları olmasaydı neler olurdu? Bir misafirimiz bunu düşünmüş ve sormuş, haliyle bizde onun sorusu üzerine düşündük ve cevap veriyoruz. Buyrun neler olurmuş, öğrenelim arkadaşlar. Toplumun En Önemli Unsuru Hastaneler Hastaneler topluma hizmet veren...
  5. Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen!

Kadın Doğum için Hastane ve Doktor Tavsiyesi Rica Ediyorum lütfen!

slm kızlar ; Biliyorsunuz ki bebek için tedavi görüyorum ama kendi doktoruma gitmek istemiyorum yaşım genç kendiliğinden olur diye oyalayıp duruyor beni :tsk: bende başka doktora gitmeye karar verdim bir kaç doktora gittim ama memnun kalmadım hala da araştırıyorum istiyorum ki bir doktor olsun doğuma kadar hatta hep benim olsun ilgilensin benle istiyorum sizin bana önereceğiniz doktor ve...

Sayfayı Paylaş