gebe
  1. advantur

advantur Forum Okuru

hastaneye gitmeden gerekli olanları hazırlayın

Konu, 'Gebelik' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

Anne adayı doğum için hastaneye giderken yanına alacaklarını en geç gebeliğin 7. ayında tamamlamış olmalıdır.bunlar bebek ve anne için gerekli olabilecek eşyalardır. ANNE İÇİN;
    *ÖNDEN DÜĞMELİ GECELİK(2 ADET)
    *SABAHLIK
    *PİJAMA
    *İÇ ÇAMAŞIRI(ÇOK SAYIDA)
    *EMZİRME SÜTYENİ(2 ADET)
    *HIRKA YADA ŞAL
    *ÇORAP(3 ÇİFT)
    *HİJYENİK PED
    *ALTI KAYMAYAN TERLİK
    *ŞAMPUAN
    *SABUN
    *DİŞ FIRÇASI VE MACUNU
    *EL HAVLUSU VE BANYO HAVLUSU
    *PEÇETE
    *KOLANYA
    *TARAK
    *GÖĞÜS PEDİ
    *GÖĞÜS POMPASI
    *KÜÇÜK YASTIK bulundurulmalıdır.

ÇOCUK İÇİN;
    *EN KÜÇÜK BOY ÇOCUK BEZİ
    *ZIBIN
    *UZUN KOLLU TULUM VE PİJAMA TAKIMI
    *ÇORAP
    *BAŞLIK
    *BEBEK ELDİVENİ
    *MEVSİME UYGUN YELEK VEYA HIRKA
    *BEBEK BATTANİYESİ
    *BEBEK MENDİLİ
    *BEBEK ŞAMPUANI
    *YUMUŞAK HAVLU
    *GÖBEK BAĞI
    *BURUN TEMİZLEME ASPİRATÖRÜ
    *EMZİK(GEREKMEDİKÇE KULLANILMAMALIDIR)
    *BEBEK YAĞI bulundurulmalıdır.

hastaneye gitmeden gerekli olanları hazırlayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gitme..

gitme..

yar..gidiyor musun..? G İ T M E ... oysa öyle çok alışmıştım ki...farketmiyor musun... kokun iliğime işlemiş..GiTMe... Yar gidiyor musun? GiTMe...içimde bir korku var... bu ayrılık değil demen neye gebe? ne gelecek bu kara günlerin ardından..?güneşli günler mi...hayır..! yağmur,çamur,sel bundan sonrası..! ayrılık değil deme...GiTMe... ayrılık ayrılık olur bir adım sonrası......
  2. Gitme...

Gitme...

Alıp gitme ellerini, alıp gitme gülüşlerimi, götürme düşlerimi. Sen benden gittin gideli öyle bıktım ki sensiz kendimden....
  3. gitme...

gitme...

Gitme kal bu sehirde benimle paylas yasami, birazdan toplanacak çöplerin içine atalim yalnizligimi eksik olan yarilarimizi tamamlayalim. Yeniden sekillendirelim bu sehrin arka sokaklarini iyiligini ve temizligini bulastiralim onlara. Sen den uzakta bu gece yüregim binlerce parçaya bölünüyor ve her bir parça milyon kere parçalaniyor gecenin karanliginda tam ortasinda. Ne olursa simdi olacak...
  4. hastanede suit oda tutucak olanlar buraya

hastanede suit oda tutucak olanlar buraya

hastane odası doğum hediyesi Merhaba kızlar; ben dogumumda suit oda tuttum ve mutlaka öneriyorum gelen gidenin oturması için ayrı bir odanın oturması hem bebek hem anne ıcın daha ıyı oluyor emzırerken ınsanların dısarı cıkmasını beklemıyorsunuz hıc degılse ve bebegı goren ıcerıdekı odaya gıdıp oturuyor bız 200 lıra fark odemıstık ama bence değdi

Sayfayı Paylaş