gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Hastayım

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Meleklerim günaydın bu sabah bulantı ve kusmayla uyandım halada bulantım devam ediyo ve çok halsizim bulantımın geçmesi için ne yapabilirim bana fikir verirseniz çok sevinirim

2. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    narcım bence ılık bır dus al ıyı gelır

3. kumru_51

kumru_51 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bulatım oldumu sırtüstü yatarım gözlerimi kapatırım bi dene

Hastayım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hasta

hasta

Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını görmek sağlığın iyi olduğunu anlatır. Pek nadir hastalık rüyası olduğu gibi çıkar. Hasta olarak yattığını gören yola gidecek demektir.. Rüyasında hastalandığını gören kişinin telaşlanmasına gerek yoktur. Böyle...
  2. Hasta

Hasta

Hasta Doktorların müşterilerine verdiği ad.
  3. HAS turizm

HAS turizm

Firma: Hakiki Koç Firma Gerçek Adı: Hakiki Koç Yurt İçi Ve Ulus. Oto. İşl. Tur. Tic. Ltd. Şti. Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Mehmet Niyazioğlu Genel Müdür: Şenol Ayyıldız Merkez Adresi: Mürsel Paşa Bul. No: 2 / 9 Basmane / İzmir İletişim Bilgileri Tel 1: 444 45 35 Tel 2: (212) 658 40 10-11 / (232) 472 05 05 Faks: (212) 658 40 12 Web: www.hakikikoc.com.tr Büyük İstanbul Otogarı...
  4. Has kadın

Has kadın

Has kadın nasıl olur??! Her gün kim bilir kaç kadın görüyorum... Sokakta, vapurda, okulda, kuaförde, orda, burda...Ama olmuyor hanımlar, olmuyor! Kadınlar kadınlığı unutalı daha kaç on yıl oldu ki? Solaryuma girmeye, çıplak gezmeye, kariyer hırsıyla yüzlerini buruşturmaya başlayalı kaç on yıl oldu? Çevremde gördüğüm kadınlardan bazılarının birtakım özelliklerini seçtim. Bunlara,...
  5. Kadının hası

Kadının hası

Her gün kim bilir kaç kadın görüyorum... Sokakta, vapurda, okulda, kuaförde, orda, burda... Ama olmuyor hanımlar, olmuyor! Kadınlar kadınlığı unutalı daha kaç on yıl oldu ki? Solaryuma girmeye, çıplak gezmeye, kariyer hırsıyla yüzlerini buruşturmaya başlayalı kaç on yıl oldu? Çevremde gördüğüm kadınlardan bazılarının birtakım özelliklerini seçtim. Bunlara, dizilerdeki,...

Sayfayı Paylaş