gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

hat sevenlere..

Konu, 'Çöplük' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

hat sevenlere.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HaT Sanatı

HaT Sanatı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hatim indirmek

hatim indirmek

Rüyada kendinizi hatim indirmis olarak görmek, günahlarinizdan siyrildiginiza, bir kere daha tövbe ve istigfar etmeniz gerekecegine, ibadete devam ederek sünnetleri de kaçirmamaniza yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hatim okudugunu gören kimsenin dini inançlari saglamlasir. Kur'ani okumayi, bilmiyorsa Kur'an ögrenmeye isaret eder. Bazi tabircile rüyada hatim okudugunu gören bir...
  3. Hat Sanatı

Hat Sanatı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hat Sanatı

Hat Sanatı

Hat Sanatı: Hat sanatı denilince Arap harfleri çevresinde oluşmuş güzel yazı sanatı akla gelir. Bu sanat Arap harflerinin 6 ile 10. yüzyıllar arasında geçirdiği uzunca bir gelişme döneminden sonra ortaya çıkmıştır. Türkler, hat sanatıyla Anadolu’ya geldikten sonra ilgilenmeye başlamışlar ve bu alanda en parlak dönemlerini de Osmanlılar zamanında yaşamışlardır. Türk hat sanatının kurucusu...
  5. Hüsnü hat

Hüsnü hat

Arkadaşlar kocaeli gölcükteki halk eğitim merkezinde hüsnü hat kursu açılmıştır ilginize..

Sayfayı Paylaş