gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Hata Benim Günah Benim Türkü Sözleri

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

hata benim günah benim Neşet Ertaş türküleri hata benim günah benim türkü sözü

Severim bu türküyü.Sözleri cok güzel cok anlamli.Bunu gibi cok sarkisi var Neset Ertasin anlamli duygu yüklü vs.

[TABLE="align: center"]
    [TR]
    [TD]Bilemedim kıymetini kadrini
    Hata benim günah benim suç benim
    Elim ile içtim derdin zehrini

Bir günden bir güne sormadım seni
    Körümüş gözlerim görmedim seni
    Boşa Mecnun eylemişim ben beni

Bilirim suçluyum kendi özümden
    Gel desen gelirdim senin izinden
    Her ne çekti isen benim yüzümden

Sana karşı benim bir sözüm yoktur
    Haklısın sevdiğim kararın haktır
    Garip'in derdinin dermanı yoktur

Bilirim sevdiğim kusurun yoktur
    Sana karşı benim hayalim çoktur
    Haklısın sevdiğim kararın haktır

[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

Hata Benim Günah Benim Türkü Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu da benim Hanım

Bu da benim Hanım

bu da benim hanım buda benim hanım "Bu da benim Hanım" Bir gün Cengiz Han, tüm hanlarını toplamış, sağ yanına da eşini oturtmuş; Cengiz Han hanlarına, -- "Ben Hanlar Han'i Cengiz Han, hepinizin hanıyım", eşini göstererek; -- "Bu da benim Hanım" demiş. İşte erkeklerin "eşim" anlamına söyledikleri "hanım" kelimesi oradan geliyor.. .
  2. Bendeniz-günahlar

Bendeniz-günahlar

GünahLar Sus ağlama dönemem canım sana bir daha Vazgeç git diyemem ki gururuma Yazık olmuş o masum saf duygulara Yalnızlık güzel şeydir zor olsa da ilk defa Sus ağlama perişan halim bir tek kalan bana Onu da alma benden sığındığım Bir gönül macerasıydı diyorum O mahçup ağlamaklı soranlara ilk defa Günahlardan bıktım aman ver elini kurtar Beni buralardan Üşüyorum teslim oldum aşka ben neden...
  3. Kıvanç Tatlıtuğ Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türkü sözleri

Kıvanç Tatlıtuğ Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türkü sözleri

kıvanç tatlıtuğ tabip sen elleme benim yaramı türkü sözleri kuzen güney tabip sen elleme benim yaramı sözleri burada arkadaşlar. Az önce sizlere son dönemlerin en sevilen dizilerinden olan Kuzey Güney dizisinin son bölümünde ki Kıvanç Tatlıtuğ Tabip Sen Elleme Benim Yaramı türküsünü dinletmiştik. Şimdi ise sevilen ve eski olan bu türküye yeniden can veren Kuzey Güney Tabip Sen Elleme Benim...
  4. Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Benim İçin Üzülme Dizisi Müzikleri, Şarkıları, Türküleri, Sözleri Burada Melekler !

Bu konu; benim için üzülme dizisi müzikleri, şarkıları, türküleri, sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, müzik dünyasının yanısıra film piyasasında da yaptığı bgaşarılı işlerle adından söz ettirmeyi başaran Mahsun Kırmızıgül, şu sıralar ekranlarda olan ''Benim İçin Üzülme '' dizisi ile gündemde. Yayınlanmaya başlayalı kısa bir süre olmasına rağmen ilgi çeken dizinin,...
  5. Yılanların Öcü- Neşet Ertaş Hata Benim Şarkı Sözleri

Yılanların Öcü- Neşet Ertaş Hata Benim Şarkı Sözleri

yılanların öcü hata benim şarkısını kim söylüyor,yılanların öcü hata benim neşet ertaş,yılanların öcü neşet ertaş hata benim şarkı sözleri Bilemedim Kıymatını Kadrini Hata Benim Günah Benim Suç Benim Eliminen İçtim Derdim Zehrini Hata Benim Günah Benim Suç Benim Birgünden Bir Güne Sormadım Seni Körümüş Gözlerim Görmedim Seni Boşa Mecnun Eylemişim Ben Beni Hata Benim Günah Benim Suç Benim...

Sayfayı Paylaş