gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

hata nerde???

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

içim acıyor meleklerim içim...offf!!! bugün sevdiğim adamın arkamdan yaptıgı işleri ögrendim.... bildiğiniz gibi bir dersanem var olmaz olsun :( neyse bugün gittim dersaneye bir kız var benim yakın arkadaşım...megerse bu kız sevdiğim adamın komşusuymuş ve benim bundan anca haberim oluyor ne garip dimii dersanenin ilk günü bu kızı tanıyıp tanımadıgını sormuştum yalancı sevgilim de tanımıyorum demişti....neyse kız bana ya dersanenin ilk günü gökhan beni mahallede durdurtup bana gamze dersanede erkeklerle konuşuyor mu demiş :( bana güvenmeyen bir gram güveni olmayan sevgilim sonra o kıza ya gamze varken sana selam veremem demiş kusura bakma ne olur bundan gamzenin haberi olmasın ben seviyorum onu demiş.... şimdi siz deyin ben bu cocuk için herkezi sildim dostlarımı erkek arkadaşlarımı birine bile acıklama yapmadım peki neden benim sevgilim bu kıza acıklama yapıyor ben varken selam vermicek ben yok verecek öle mii :( siz söyleyin artık yoruldum ben ...ben mi degersiz birini seviyorum yoksaa..bende mi sorun var ....lütfen kendinizi benim yerime koyup öle cevap verin cok bunaldım cokk....

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    :S btnm şimdi gökhanın öyle demesi çok yanlış benim düşüncem bu sen herkesi silcen ama o sen yokken herkese slm vercen çok saçma bir davranış aradığı zaman sor bana güvenin yokmu neden böyle yaptın diye ve sen nasıl herkese eyvallah çekmişin oda öyle yapsın kim olursa olsun sevdiği ön planda olmalı

3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Hmm.. Tuaf
    bencede bir sor ona ..
    sen siliyosun oda SILMESI gerekir.
    ama ben olsam bana güvenmeyen kisiyle samimiyetlik kurmam.

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Canımsın sıkma canını konuş onunla açıkça her şeyi anlat sana güvenip güvenmediğini sor neden böyle yapmış,
    mutlaka bi açıklaması vardır .Belki kız arkadaşın yalan söylüyo onuda bi araştır..
    Rabbim yar ve yardımcın olsun üzülme bitanem..

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    ayy bitanem kız yalan sölemiştir belki araştır allah yardımcın olsun bi tanem

hata nerde??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hanım kelimesi nerden gelir

hanım kelimesi nerden gelir

hanım kelimesinin kökü kadın kelimesinin kökü Bir gün Cengiz Han, tüm hanlarını toplamış, sağ yanına da eşini oturtmuş; Cengiz Han hanlarına, -- "Ben Hanlar Han'i Cengiz Han, hepinizin hanıyım", eşini göstererek; -- "Bu da benim Hanım" demiş. İşte erkeklerin "eşim" anlamına söyledikleri "hanım" kelimesi oradan geliyor... İlginç bi öykü...Eşlerin yeri...
  2. hayız

hayız

Hayız olduğunu görmek günah bir iş yapmaya, Erkeğin hayız olduğunu görmesi yalan söylemesine, oruç ve namazdaki noksanlığına; kadının hayız olup gusletmesi tövbe etmesine, üzüntü ve kederden kurtulmasına, Eşinin hayız olduğunu gören erkeğin arzu ve istekklerinin bir süre gerçekleşmemesine, işlerinin durgun olmasına, Ay halinden kesilen yaşlının yahut hısır kadının hayız olduğunu görmesi hamile...
  3. Nerdesin...Şimdi nerde...

Nerdesin...Şimdi nerde...

nerdesin şimdi nerde gözlerim arıyor nerdesin şimdi nerde Gözlerim arıyor Ellerim tutmuyor Durdu zaman durdu dünya Kaldı herşey yeryerinde Seni çok özlüyorum inan Kokun hala bedenimde Gel bir tanem Sensiz yaşayamaz bu can Atar kendini boşluğa Can çekişir bile bile Can dayanmaz yokluguna
  4. nerde hata yapıyorum ?

nerde hata yapıyorum ?

Nerde hata yapıyorum ben? Neden mutlu olmama izin vermıyorlar? Bana bir yol gösterin arkadaşlar çok kötüyüm kayboldum... Yaklaşık 1.5 sene oldu sözlümden ayrılalı,ALLAH kimseye yaşatmasın ama yaşayanlar bilir ne demek olduğunu...Yeni yeni toparlanıyorum bu sırada birini tanıdım ,bir ay arkadaş olduk bir hafta önce çıkma teklif etti kabul ettim,bu bir haftada gerçekten 1.5 senede...

Sayfayı Paylaş