gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hatanelerin önemi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hastanelerimiz lmasaydı ne olurdu yazmışsınız ancak bn listesini arıyorum lütfen listesini çıkarmanızı istiyorum

hatanelerin önemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Namazin önemi

Namazin önemi

NAMAZIN ÖNEMİ 1. Namaz, Kur'an'da en çok emredilen ibâdettir Namazı emreden Rabbimiz olduğuna göre, bu ibadetin önemini de ancak Onun kitabı Kur'an'dan öğrenebiliriz. Namaz Kur'an'da tam 70 kez emredilmiş­ tir. Bunun kadar çok zikredilen, üzerinde ısrarla durulan başka bir ibadet yoktur. Her şeyi yaratan, her şeyin varlığını kudret elinde tutan, her şeyi idâre eden Allah'tır. En...
  2. Çevremizdekilerin Önemi

Çevremizdekilerin Önemi

Okuldaki ikinci ayımda, hocamız test sorularını dağıttı. Ben okulun en iyi öğrencilerinden biriydim. Son soruya kadar soluk almadan geldim ve orada çakıldım kaldım. Son soru şöyleydi: "Her gün okulu temizleyen hademe kadının ilk adı nedir?.." Bu herhalde bir çeşit şaka olmalıydı. Kadını yerleri silerken hemen her gün görüyordum. Uzun boylu, siyah saçlı bir kadındı. 50'lerinde falan...
  3. ramazanın önemi...

ramazanın önemi...

Manevi derecesi çok yüksek ve kazancı pek büyük olan Ramazan ayına girmiş bulunuyoruz, hepimize mübarek olsun! Bu mübarek ayın geceleri de, gündüzleri de çok İyi değerlendirilmeli, elden geldiğince ibadete, hayır ve hasenata ağırlık verilmelidir. Çünkü, çok kârlı bir uhrevî kazanç mevsimidir. Sevgili peygamberimiz, Ramazanın önemi hakkında şöyle buyurmuştur: “Kim inanarak ve mükafatını...
  4. Uykunun önemi

Uykunun önemi

uykunun önemi, saglik konulari, yorgunluk, faydalari, vücudun dinlendirilmesi, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Uyumanın önemi, düşündüğümüzden çok daha fazla. Özellikle, vücudun dinlendirilmeye ihtiyacı olduğunu düşünürsek... Yeteri kadar uyku alamamanın sonuçları değerlendirildiğinde; uykusuzluğun kısa vadede, kaza risklerini artırarak, uzun vadede ise hastalık...
  5. Detayların Önemi

Detayların Önemi

Detaylara önem veren kadınlar için güzel bir dekorasyon sitesi. Duvar resimlerinizi ekleyerek üzerinde oynamalar yaparak uygun priz ve anahtarlar bulabilirsiniz. Ayrıca güzel de bir yarışmaya katılarak hediye çeki kazanabilirsiniz. https://bitly.com/HiCGGK

Sayfayı Paylaş