gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Hatasız Diyetler Zayıflatır

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Diyetime olan sadakatim tamam neden hala kilo veremiyorum düşüncelerinde misiniz? [​IMG]
    Neden hala istediğim gibi değilim ve neden kilo vermek yerine diyet istemi uygulamama rağmen kilo veremiyorum. Yağlarım erimiyor e ben bu durumdan rahatsız oluyorum. Yaptığım sporlar da etkisizler. Ben başaramayacağım. Bu sözler tanıdık mı geldi.
    Tanıdık geldiyse bir dinleyin bakalım yaptığız hatalarınızı. Öncelikle diyet listenize olan sadakatinizi tartışın neyi ne kadar yiyorsunuz. Bir diyor siz iki mi yiyorsunuz. Gram olarak fazla mı yiyorsunuz.
    Dayanamayıp yediğiniz abur cubur var mı?
    Tüm bu konularda kendimizi bir sorgulayalım. Çevremizden ne kadar etkileniyoruz bakalım. Bir pikniğe gittiğimiz de diyet yok diyip yiyip yiyip daha sonra ertesi gün geldiğinde diyete devam mı ediyoruz. Sporlarımı gerektiği kadar nasıl yapıyoruz. Sadece koşmakla mı yetiniyoruz. Belimizi kalçamızı hareketlendirecek ve oradaki yağlara karşı aksiyon alacak hareketlerimiz var mı? Bölgesel olarak mı ele alıyoruz sporumuzu yoksa genel mi?
    Bölgesel olarak zayıflama hareketleri çok önemlidir. Özellikle vererek istediğiniz bölgelerinize yoğunlaşmanız demek sizin istediğiniz gibi kilo vermeniz anlamına gelmektedir. Ve ayrıca kilolarınızı verdikten sonra da herhangi bir bölgenizde olabilecek sarkmalar gibi durumlarla karşılaşmazsınız.
    Diyetinizde sporunuza ve egzersizinize verdiğiniz değer kilolarınızı verdikten sonra belli olacaktır. Vermiş olduğumuz kiloyu vücudumuzun kabul etmesi gerekmektedir sıkılaşması gerekir en başta da.
    Bu yüzden spor diyet kadar %50-%50 önem taşıyan değerlerdir. Bu değerlere sahip çıkmalısınız kilo verme zayıflama süreciniz boyunca yoksa kilolardan kurtulduktan sonra da başınıza yine dert gelebilir. Sadece kilolardan kurtulmak size iyi sonuçlar veremeyebilir. Sağlıklı olarak ve vermiş olduğunuz kilonun bedeniniz tarafından kabul edilmesidir önemli olan.

Sağlıklı günler dilerim, Sitenin Meleği.

Hatasız Diyetler Zayıflatır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kilo vermenize engel 50 diyet hatası

Kilo vermenize engel 50 diyet hatası

Diyet yapıyorum hiçbirşey yemiyorum ama hala kilo veremedim diyorsanız biryerde yanlış yapıyorsunuz demektir melişlerim kilo vermenize engel olan hatalar neymiş hep birlikte bakalım :tik: 1- Zayıflayabileceğine inanmamak, karamsar tavırlar sergilemek 2- Kısa süreli çözümler getiren zorlayıcı diyetler uygulamak, hayat boyu çözüm getirecek sağlıklı yolların arayışına girmemek 3- Zayıf olmak...
  2. 11 Diyet Hatası

11 Diyet Hatası

Zayıflamak için bir çok diyet yapıyorsunuz ancak halen kilo veremediniz hatta sağlığınızda iyi değil.Peki bunun nedeninin ne olduğunu merak ettiniz mi?Bence etmişsinizdir.Ben söyleyeyim.Yapmış olduğunuz diyetlerin tam 11 tane hatası var.Mutlaka okuyunuz... 11 Diyet Hatası Sürekli diyette olduğunuz halde bir türlü zayıflayamıyor musunuz? İşte buna sebep olabilecek yanlışlar.. Hızlı...
  3. Kaçınmanız Gereken 50 Diyet Hatası

Kaçınmanız Gereken 50 Diyet Hatası

Kilo vermek için kaçınmanız gereken hatalar...Mutlaka uymanız gereken 50 tane madde var kızlar...Hadi bakalım kolay gelsin :tik: 1- Zayıflayabileceğine inanmamak, karamsar tavırlar sergilemek 2- Kısa süreli çözümler getiren zorlayıcı diyetler uygulamak, hayat boyu çözüm getirecek sağlıklı yolların arayışına girmemek 3- Zayıf olmak uğruna her gün aynı tatsız, tuzsuz yemeği yiyeceğine...
  4. Sonsuza kadar zayıf kalmak için yeni Atkins Diyeti

Sonsuza kadar zayıf kalmak için yeni Atkins Diyeti

atkins diyeti, yeni, listesi, nedir, menü, menüsü, nasıl yapılır, gibi merak ettiğiniz bilgiler burada arkadaşlar Kilo vermek iyi hoş da, bir de o verilen kilolar geri alınmasa... Diyet yapanların en büyük sorunlarından biri de budur Melek'ler. Zira yeni Atkins Diyeti ile sonsuza kadar zayıf kalabilirsiniz Melek'lerim:) Nasıl mı; işte aynen böyle :) Atkins diyetinde yapılan en büyük...
  5. Diyet içecekler zayıflatır mı?

Diyet içecekler zayıflatır mı?

diyet içecekler, zayıflatırmı, kilo verdirirmi gibi merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı burada arkadaşlar. Diyet yaparken, tükettiğimiz diyet içecekler hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler. Evet diyet içeceklerde şeker var mı ve diyet içecekler gerçekten zayıflatır mı? Buyrun Melek'ler:) ABD’nin Teksas Üniversitesi Bilim Merkezi tarafından yapılan bir çalışma diyet...

Sayfayı Paylaş