Hatasız Diyetler Zayıflatır

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Hatasız Diyetler Zayıflatır
Diyetime olan sadakatim tamam neden hala kilo veremiyorum düşüncelerinde misiniz?
diyet-33a.jpg

Neden hala istediğim gibi değilim ve neden kilo vermek yerine diyet istemi uygulamama rağmen kilo veremiyorum. Yağlarım erimiyor e ben bu durumdan rahatsız oluyorum. Yaptığım sporlar da etkisizler. Ben başaramayacağım. Bu sözler tanıdık mı geldi.
Tanıdık geldiyse bir dinleyin bakalım yaptığız hatalarınızı. Öncelikle diyet listenize olan sadakatinizi tartışın neyi ne kadar yiyorsunuz. Bir diyor siz iki mi yiyorsunuz. Gram olarak fazla mı yiyorsunuz.
Dayanamayıp yediğiniz abur cubur var mı?
Tüm bu konularda kendimizi bir sorgulayalım. Çevremizden ne kadar etkileniyoruz bakalım. Bir pikniğe gittiğimiz de diyet yok diyip yiyip yiyip daha sonra ertesi gün geldiğinde diyete devam mı ediyoruz. Sporlarımı gerektiği kadar nasıl yapıyoruz. Sadece koşmakla mı yetiniyoruz. Belimizi kalçamızı hareketlendirecek ve oradaki yağlara karşı aksiyon alacak hareketlerimiz var mı? Bölgesel olarak mı ele alıyoruz sporumuzu yoksa genel mi?
Bölgesel olarak zayıflama hareketleri çok önemlidir. Özellikle vererek istediğiniz bölgelerinize yoğunlaşmanız demek sizin istediğiniz gibi kilo vermeniz anlamına gelmektedir. Ve ayrıca kilolarınızı verdikten sonra da herhangi bir bölgenizde olabilecek sarkmalar gibi durumlarla karşılaşmazsınız.
Diyetinizde sporunuza ve egzersizinize verdiğiniz değer kilolarınızı verdikten sonra belli olacaktır. Vermiş olduğumuz kiloyu vücudumuzun kabul etmesi gerekmektedir sıkılaşması gerekir en başta da.
Bu yüzden spor diyet kadar %50-%50 önem taşıyan değerlerdir. Bu değerlere sahip çıkmalısınız kilo verme zayıflama süreciniz boyunca yoksa kilolardan kurtulduktan sonra da başınıza yine dert gelebilir. Sadece kilolardan kurtulmak size iyi sonuçlar veremeyebilir. Sağlıklı olarak ve vermiş olduğunuz kilonun bedeniniz tarafından kabul edilmesidir önemli olan.

Sağlıklı günler dilerim, Sitenin Meleği.

Geri