gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hatasız Kul Olmaz Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hatasız kul olmaz dizisi, hatasız kul olmaz dizi konusu, hatasız kul olmaz dizisi konusu
    Sevgili melekler, ünlü ve başarılı yönetmen Osman Sınav'dan Kanal D ekranları için yepyeni bir dizi çekiliyor: Hatasız Kul Olmaz. Başrollerinde Ekin Türkmen, Ertan Saban ve Murat Han'ın rol alacağı dizinin konusu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Dizi Mart ayında Kanal D’de izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor...

hatasız-kul-olmaz.jpg

Hatasız Kul Olmaz Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Hatasız Kul Olmaz

Orhan Gencebay - Hatasız Kul Olmaz

Hatasız kul olmaz, hatamla sev beni Dermansız dert olmaz, dermana sal beni Kaybettim kendimi, ne olur bul beni Yoruldum halim yok, sen gel de al beni. Feryada gücüm yok, feryatsız duy beni Sevenlerin aşkına, ne olur sev beni Sev beni... Bu feryat, bu hasret öldürür aşk beni Uzaktan olsa da, razıyım sev beni Razıyım sev beni... Ümitsiz yaşanmaz, sevmemek elde mi Can demek, sen...
  2. Hatasız Kul Olmaz Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

Hatasız Kul Olmaz Dizisi Oyuncu Kadrosu Hakkında Bilgiler

hatasız kul olmaz dizisi, hatasız kul olmaz dizi oyuncuları, hatasız kul olmaz dizisi oyuncu kadrosu Sevgili melekler, Kanal D'in Martayında başlamsı planlanan yeni dizisi Hatasız Kul Olmaz bir Osman Sınav yapımı olacak. Çekimlerine İznik'te başlanılan Hatasız Kul Olmaz dizisinin oyuncu kadrosu da açıklandı. Konusu hakkında henüz basına bir bilgi verilmeyen dizide Ekin Türkmen, Ertan Saban,...
  3. Hatasız Kul Olmaz Dizisi Ekin Türkmen Kimdir?

Hatasız Kul Olmaz Dizisi Ekin Türkmen Kimdir?

hatasız kul olmaz ekin türkmen, ekin türkmen, ekin türkmen hayatı Sevgili melekler, ilk olarak yıllar önce "Süper Baba" dizisinde izlediğimiz başarılı oyuncu Ekin Türkmen o günden bu yana pek çok dizi ve filmde rol aldı. Şu sıralar Osman Sınav'ın Hatasız Kul Olmaz dizisinde başrol oynayacak olan Türkmen'in hayatı hakkında bilgiler verelim sizlere.... Ekin Türkmen, 22 Ağustos...
  4. Hatasız Kul Olmaz Dizisi Ertan Saban Kimdir?

Hatasız Kul Olmaz Dizisi Ertan Saban Kimdir?

hatasız kul olmaz ertan saban, ertan saban hayatı, ertan sabah haberleri Sevgili melekler, Hatasız Kul Olmaz dizisi bir Osman Sınav yapımı olarak Mart ayında Kanal D ekranların olacak. Başrollerinde Ekin Türkmen, Ertan Saban ve Murat Han'ı izleyeceğimiz dizide rol alan Ertan Saban hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere.... Ertan Şaban, 4 Aralık 1977 yılında, Üsküp’de dünyaya...
  5. Hatasız Kul Olmaz Dizisi Murat Han Kimdir?

Hatasız Kul Olmaz Dizisi Murat Han Kimdir?

hatasız kul olmaz murat han, murat han hayatı, hatasız kul olmaz dizisi Sevgili melekler, Kanal D yepyeni bir dizinin çekimlerine başladı. En son TRT1 için Kızıl Elma dizisini çeken yapımcı Osman Sınav Kanal D için Hatasız Kul Olmaz dizise start verdi. Başrollerinde Ekin Türkmen, Ertan Saban ve Murat Han'ın rol alacağı dizinin oyuncularından Murat Han hakkında bilgiler veriyoruz sizlere.......

Sayfayı Paylaş