gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hatice Aslan'ın evine hırsız girdi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hatice aslan, evi, hırsız, evine hırsız girdi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    Güzel ve başarılı oyuncu Hatica Aslan'nın evine hırsız girmiş Melek'lerim. "Çalınan bilgisayarımda ki resimlerimi asla kullanmayın, anlıarım gitti" diyen Hatica Aslan'a geçmiş olsun diliyor ve haberi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Geçtiğimiz günlerde evine hırsız giren Hatice Aslan, çalınan bilgisayarındaki fotoğrafların kullanılmaması konusunda herkesi uyardı.

Anılarımı çaldılar

Artan hırsızlık olayları beni de buldu. Evine, özeline dokunulması psikolojik olarak insanı yeterince sarsan bir durum; üstüne üstlük çalınan laptop ve iPad’deki fotoğraflarımın geri dönüşü yok. Çünkü anne-babam 86 yaşında, onlardan kalan hatıralar vardı. Bilgisayarımdan herhangi bir fotoğrafı benden izinsiz yayınlayanları hırsızla işbirliği yapmış sayacağım.

Önlem almakta gecikti

Hırsızlık cezaları caydırıcı olmadığı için çocuk çocuk, ellerini kollarını sallayarak evlerimize giriyor, alın teriyle kazandığın birikimini alıp gitme cesaretini gösteriyor. Evdeysen can güvenliğin de tehdit altında ayrıca... Alarm, hırsızlık sigortası gibi önlemleri ne yazık ki yeni aldım. Sağlık olsun diyorum.

Hatice Aslan'ın evine hırsız girdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenci Evine Hırsız Girerse

Öğrenci Evine Hırsız Girerse

Öğrenci Evine Hırsız Girerse Ö: Abi sigaran var mı ya? H: Masanın üstüne bıraktım iki tane. sen uyumaya devam et, ben gidiyordum zaten. Ö: Eywallah abi. Çıkarken kapıyı sıkı çek. Biraz zor kapanıyor. H: Tamam oğlum sen yat Ö: Abi merhaba naapıyosun H: Naapıyım lan bulaşık yıkıyom Ö: Hayrola abi tanıyamadım H: Hırsızım lan ben utanın olm utanın Ö: Hıı abi sen devam et zaten sıra sendeydi...
  2. Genco Dünya Evine Girdi

Genco Dünya Evine Girdi

tülin şen tulin sen Kanal D ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen 'Genco' dizisinin başrol oyuncusu Alpay Atalay, tasarımcı sevgilisi Tülin Şen ile evlendi. Kanal D ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen 'Genco' dizisinin başrol oyuncusu Alpay Atalay, tasarımcı sevgilisi Tülin Şen ile Kuruçeşme Divan'da düzenlenen törenle dünyaevine girdi. Düğünde , ünlü DJ Mehmet...
  3. ögrenci evine hırsız girerse

ögrenci evine hırsız girerse

ab sigaran var mı ya? - masanın üstüne bıraktım iki tane. sen uyumaya devam et, ben gidiyordum zaten. - eywallah abi. çıkarken kapıyı sıkı çek. biraz zor kapanıyor. - tamam oglum sen yat(anuna koyiim sen mi beni ben mi seni soydun hipine) abi merhaba naapıyosun -naapıyım lan bulasık yıkıyom -hayrola abi tanıyamadım -hırsızım lan ben utanın olm utanın -hıı abi sen devam et zaten sıra...
  4. Şarkıcı Özgün Dünya Evine Girdi

Şarkıcı Özgün Dünya Evine Girdi

şarkıcı özgün özgün haberleri Sevgili melekler, şarkılarıyla pek çok hayran kazanan şarkıcı Özgün geçtiğimiz pazar günü kendisi gibi müzisyen olan Nida Karaçar ile evlendi. Çifte meleklermekani.com ailesi olarak mutlukluklar diliyor, Özgün haberleri, haberin detaylarına geçiyoruz...:) Çift, geçtiğimiz pazar günü Kemer Country’de, ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir törenle...
  5. Hatice Aslan'ın Kilolarıyla Başı Dertte!

Hatice Aslan'ın Kilolarıyla Başı Dertte!

hatice aslan hatice aslan haberleri Sevgili melekler, ünlü oyuncu Hatice Asaln, kilo vermek için spora başladı. Önceki gün Arnavutköy sahilinde yürüyüş yaparken görüntülenen oyuncu, “Son dönemde biraz kilo aldım, o yüzden her gün yürüyüş yapıyorum” dedi. Aslan, tatil planlarıyla ilgili soruya da “Bu yaz tatili İstanbul’da yapıyorum” yanıtını verdi. hürriyet

Sayfayı Paylaş