gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hatice Aslan'ın Kilolarıyla Başı Dertte!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hatice aslan hatice aslan haberleri

Sevgili melekler, ünlü oyuncu Hatice Asaln, kilo vermek için spora başladı. Önceki gün Arnavutköy sahilinde yürüyüş yaparken görüntülenen oyuncu, “Son dönemde biraz kilo aldım, o yüzden her gün yürüyüş yapıyorum” dedi. Aslan, tatil planlarıyla ilgili soruya da “Bu yaz tatili İstanbul’da yapıyorum” yanıtını verdi.
    hürriyet

hatice-aslan.jpg

Hatice Aslan'ın Kilolarıyla Başı Dertte! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivilcelerle başınız dertte mi?

sivilcelerle başınız dertte mi?

Yağ bezlerinin fazla çalışmasının sebep olduğu küçük çıbanlara sivilce denir. Sivilce kesinlikle sıkılmamalıdır. Aksi taktirde ciltte iz kalabilir. Ayrıca çok yağlı ve baharatlı yiyecekler yememek gerekir. Bir su bardağı ekşi nar suyuna yarım su bardağı sirke karıştırn. Bu suya bir parça pamğu batırıp sivilce üzerine kompres yapın. 2 su bardağı suya 2 çorba kaşığı ıhlamur koyup 20 dakika...
  2. Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı DertteDoç. Dr. Nilüfer Darıca Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Bir insanın herhangi bir olaya ya da bireye karsı geliştirdiği tutumlar, onun kişiliği doğrultusunda şekillenir. Kişilik ise insanı başkalarından ayıran tutum ve davranış örüntülerini içeren tüm ruhsal özelliklerden oluşur. Diğer bir deyişle, bir insanın tüm İlgilerini,...
  3. CHP'nin başı dertte

CHP'nin başı dertte

CHP'nin başı bu kez Almanya'dan alındığı iddia edilen yardım parasıyla dertte! Başsavcılık bu konuda inceleme başlattı. CHP'nin bir Alman vakfından para aldığı iddiaları üzerine harekete geçen Başsavcı Yalçınkaya, Nazizm ve Almanya uzmanı Talip Doğan Karlıbel'den belge istedi. Almanya ve Nazizm uzmanı Talip Doğan Karlıbel, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın,...
  4. Hatice Aslan'ın evine hırsız girdi

Hatice Aslan'ın evine hırsız girdi

hatice aslan, evi, hırsız, evine hırsız girdi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Güzel ve başarılı oyuncu Hatica Aslan'nın evine hırsız girmiş Melek'lerim. "Çalınan bilgisayarımda ki resimlerimi asla kullanmayın, anlıarım gitti" diyen Hatica Aslan'a geçmiş olsun diliyor ve haberi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Geçtiğimiz günlerde evine hırsız giren Hatice Aslan, çalınan...
  5. eşimle başım dertte

eşimle başım dertte

selam kızlar siteye yeni üye oldum eşimle başım dertte beni deli ediyo bazen ağzı biraz bozuk son zamanlarda kız kardeşi boşanmaya karar werdi 5 aydır ona bakıyo. maddi manevi çok yıprattı bizi. eşim eniştesine küfür ederken bole bir alışkanlık kazandı. bana da lan diye hitap etmeye baçladı. çok cnmı sıkıyo. yapma dedikçe yapıyo. deli olucam. ona nasıl davranmam gerektiğine karar weremiyorum....

Sayfayı Paylaş