gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hatice boşanmayı nasıl kutladı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

şarkıcı haticenin hayatı sanatçı haticenin hayatı şarkıcı hatice kimdir ölen eşi hatice biyografi [​IMG] ÜNLÜ ŞARKICI HATİCE EŞİNDEN BOŞANMASINI GAZETECİLERLE ŞAMPANYA PATLATARAK KUTLADI..

Şarkıcı Hatice eşi Ramiz'den geçtiğimiz günlerde boşandı. Boşanma davasından önce Adliye önündeki gazetecilere konuşan Hatice hiç bir tazminat talep etmediğini söyledi.

Boşanma davasının sonuçlanmasının ardından Hatice kendisini görüntüleyen gazetecilerle şampanya patlarak kutlama yaptı. Tazminat talep etmediğini yineleyen Hatice, eski eşinin kendisi evden ayrılsın diye doğalgaz, elektrik ve suyu kestirdiğini söyledi.

Hatice'nin bu sözlerini duyan Ramiz ise eski eşinden kalan evlilik cüzdanını yırttı...

Hatice boşanmayı nasıl kutladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hatice eşinden boşanmasını şampanya patlatarak kutladı

Hatice eşinden boşanmasını şampanya patlatarak kutladı

ÜNLÜ ŞARKICI HATİCE EŞİNDEN BOŞANMASINI GAZETECİLERLE ŞAMPANYA PATLATARAK KUTLADI.. Şarkıcı Hatice eşi Ramiz'den geçtiğimiz günlerde boşandı. Boşanma davasından önce Adliye önündeki gazetecilere konuşan Hatice hiç bir tazminat talep etmediğini söyledi. Boşanma davasının sonuçlanmasının ardından Hatice kendisini görüntüleyen gazetecilerle şampanya patlarak kutlama yaptı. Tazminat talep...
  2. eşiniz sevgiler gününüzü nasıl kutladı, ne almış

eşiniz sevgiler gününüzü nasıl kutladı, ne almış

hadi bakalım melekler itiraf edelim kimin eşi kime ne almış. eşiniz bu güzel gününüzü kutladı mı yoksa hatırlamadı mı hadi arkadaşlar paylaşalım:)
  3. boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

Boşanmak istiyorum ve avukatım yok.Kendim boşanma dilekçesi hazırlamak istiyorum, yardım edermisiniz ?
  4. tarihte hatice sultan nasıl ölmüş

tarihte hatice sultan nasıl ölmüş

Muhteşem YüzyıldakiHaticeye çok acıyorum ben.Acaba gerçekte tarihte nasıl ölmüş bu sultan?
  5. Boşanma Davası Nasıl Açılır ?

Boşanma Davası Nasıl Açılır ?

boşanma davası nasıl açılır,boşanmak istiyorum neler yapmalıyım,boşanmak için ne yapmalıyım,boşanmak istiyorum yapmam gerekenler 1. En Önemli ve Öncelikli Adım Karar Vermektir : Boşanma Davasınınen olmazsa olmaz şartı gerçekten boşanmayı istemenizdir. Unutmayın ki bu yolda karşınıza çıkabilecek engelleri aşma azminiz sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Mutlaka hatırlanmalıdır ki ,...

Sayfayı Paylaş