gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hatice Sultan Orlando Bloom İle Aynı Reklamda!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

selma ergeç haberleri orlando bloom magnum reklamı orlando bloom

Sevgili melekler, Yüzüklerin Efendisi film serisinin dünyaca ünlü aktörlerinden Orlando Bloom bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelmiş ve Magnum reklamlarında boy göstermişti. Markanın dijital kampanyasında da rol alacak Orlando Bloom’a Muhteşem Yüzyıl’ın Hatice Sultan’ı Selma Ergeç eşlik edecek. Reklam filmi haziran ayında ekranlarda dönmeye başlayacak.

Selma Ergeç, “Bu reklam teklifini gözü kapalı kabul ettim. Zira Orlando Bloom’un özel hayranıyım. Filmin güçlü bir hikayesi ve sıra dışı bir sinematografik dili var. 6 farklı kadını canlandırdığım sahneler Orlando ‘nun gözünden aktarılıyor” açıklamasını yaptı.

Hatice Sultan Orlando Bloom İle Aynı Reklamda! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orlando Bloom

Orlando Bloom

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 916x1500 px Ve Boyutu 120KB.
  2. Orlando Bloom Türkiye'de!

Orlando Bloom Türkiye'de!

Bu konu; Orlando Bloom Türkiye'de haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü aktör Orlando Bloom Türkiye'ye geldi. Magnum dondurmaları için reklam yüzü olan ve kamera karşısına geçen Bloom'un eşi Victora's Secret modeli Miranda Kerr de yazın bir organizasyon için ülkemize gelecek.. Çırağan Sarayı’nda, reklam filminde birlikte rol alacağı İtalyan model Carla...
  3. Orlando Bloom Fan Club

Orlando Bloom Fan Club

Orlando Bloom hayranıyım... ve çok yakışıklı.. magnum pink & black videosunu izlediniz mi? ben çok begendim... sizlerle de paylamak istedim.. çok tatlıı.. http://www.youtube.com/watch?v=yoEArxsqjM8
  4. Orlando Bloom hayranları için

Orlando Bloom hayranları için

Orlando Bloom hayranları Magnum kadını reklamını izlemelisiniz [media]

Sayfayı Paylaş