hatice sultanla pargalının aşkı gerçek mi?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
hatice sultanla pargalının aşkı gerçek mi?
Merhaba. Merak ediyorum Hatice Sultanla Pargalı İbrahimin aşkları gerçekte de var mı? Yani Okan Yalabıkla Selma Ergeç aşkı olabilirmi :D:D Yani öyle birşey okumuştum ama :D:D

Pargalı ve Hatice Sultan Aşkı Gerçek Oluyor

Başarılı dizinin oyuncuları önceki gün Nişantaşı'nda bir araya geldi.
Yakın arkadaşı Sedef Avcı ile birlikte bir cafede buluşup hasret gideren Selma Ergeç, daha sonra aynı dizide oynadığı rol arkadaşı Nur Fettahoğlu ile bir araya geldi.

Okan Yalabık’la aralarında çıkan aşk dedikodularının sorulması üzerine gülümseyen Selma Ergeç; “Arkadaşlar beni mazur görün ama bu konular hakkında konuşmak istemiyorum” dedi.

SULTANLAR İNDİRİME KOŞTU

Muhteşem Yüzyıl’da Sultanları oynayan Nur Fettahoğlu ile Selma Ergeç, bir mekanda uzun bir süre oturup sohbet ettikten sonra indirime giren bir mağazaya girerek bol bol alışveriş yaptı.

%80 indirimli Valentino ve %60 indirimli Mqueen ortak mağazasına giren Nur Fettahoğlu ile Selma Ergeç, yaklaşık 1 saat boyunca alışveriş yaptı.

Dizi filminde oynadıkları karakterlerin aksine indirimli alışveriş yapan Nur Fettahoğlu ile Selma Ergeç’i görenler; “Sultanlar bile indirimden yararlanıyor”demekten kendilerini alamadı.

vay vay vayyy havada aşk kokusu var hahaha

Geri