gebe
  1. melekecre

melekecre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

Hatim,salavat hep beraber inşallah

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında melekecre tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar burada toplanıp salat ve Kuran-ı Kerim okuyalım.Katılmak isteyenler arttıkca inş. en kısa zamanda başlayalım.

smiley ve MaWiM bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    salavata bende varim :D ama kuran okumasini malesef daha bilmiyorum eger türkce yazili mealler yada normal harflerle yazili arabcasini okursam oda kabul olursa onada varim :D:D

melekecre bunu beğendi.
  3. melekecre

melekecre Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    smiley ne demek her ıkı turlude olur ıns gleen olursa.

smiley bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    insallah sevinirim :D

5. Feblayt

Feblayt Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    bende katiliyorum kizlar

6. azranur

azranur Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    bende katılıyorum.biz duamızı edelim önemli olan niyet smicim sen yeterki şevkle oku canım rabbim kabul eder

Hatim,salavat hep beraber inşallah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Sandal - Hep Beraber

Mustafa Sandal - Hep Beraber

Benim için çok deli diyorlar Desinler hiçbirşey farketmez Göstere göstere yaşarım hayatı Başka türlü çekilmez Bilinmez nereden eser rüzgar Hangi sahile sürükler Dalgaların şekli kıymete binerse Yürü dostum hiç durma ooo.. Haydi hep beraber Haydi hep beraber Haydi hep beraber Sabaha kadar Haydi hep beraber Haydi hep beraber Güneş doğana kadar Benim için çok deli diyorlar Desinler...
  2. Hadi Dünyayı GezeLim Hep Beraber =)

Hadi Dünyayı GezeLim Hep Beraber =)

dünyayı gezelim dünya gezelim dünyamızı
  3. gülelim hep beraber

gülelim hep beraber

:laugh:her eve lazım bu köpekcik vayy be sevgilime bakk aç aç tıp demiş burnundan düşmüs :laugh::laugh::laugh: güççç bendeeeeeeee :sinir::sinir: babasının oglu :puha::puha: bu kadın beni görmüyo mu yoksa kasten mi yaptı?*:laugh: ayy arada kaynarım bende :puha:
  4. Forum Şarkıları Hep Beraber Söyleyelim...

Forum Şarkıları Hep Beraber Söyleyelim...

ELLERİMDE ÇİÇEKLER- son zamanlarda açtığım anlamsız konulara bakma ne olursun benim aklım başımda değil chatte etiğim küfürleri kafana takma ne olursun onlar ipe sapa gelir şeyler değil bu forumu sevmiyorum dedim yalandı siliyorum üyeliğimi palavra ellerimde anlamlı konular forumda 24 saat online görürsen şaşırma beni böyle banlı ortalarda bırakma --- Ne OLur Banlama / GitMe((Serdar...
  5. Hep beraber Oylayalim Melekler ...

Hep beraber Oylayalim Melekler ...

HAYDİ MELEKLER DÜNYADA EN COK SEVİLEN KİŞİ diye bir oylama var.... 2010 Şubatda sonuç belli olacak.... 10 kişi var bu oylamada aday...... biri de Peygamberimiz HAZRETİ MUHAMMED MUSTAFA(s.a.v.) oyunuzu kullanın. Rabbimiz in bu kainati onun yüzü suyu hürmetine yarattığı, bizim rehberimiz, efendiler efendisi.... .. insanliğin iftihar tablosu... Kainatin efendisi.. Oylama adresi:...

Sayfayı Paylaş