Hatira Defterİne Yazilanlar!!!

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye

rabia: sevgili arkadaşım birbirimizi tanıyalı 4 ay oldu mu oldu galiba neyse boşver ben seni çok sevdim.umarım sende beni sevmişsindir sevmesende sorun değil zaten 4 ay oldu ve sen gidiyosun neyse bana bu kalbin kadar temiz sayfayı ayırdıpın için tşk ederim

selin:
    canım kankim seni çok seviyorum gerçekten çok seviyorum herkesten çok seviyorum bütün sevgililerimde dahil.umarım bu hatıra defterinde kalmaz dostluğumuz bundan sonrada görüşürüz fakat benim arayabileceğimi sanmıyorum biliyosun hep kontör sıkıntısı çekiyorum.görüşürüz tatlım.

tuba:
    canım arkadaşım bu sayfayı ayırdığın için teşekkür ederim galiba birde kalbin kadar temiz deniliyordu her neyse..seni tanıdığım günden bu yana hakkındaki fikrim çok iyi ve güzel bir kız olduğun oldu ama suratına kapacı pudra sürdüğünü farketmediğimi sanma her neyse canım görüşmek üzere kendine dikkat et öptüm..

ünal:
    sevgili arkadaşım seni çok özleyeceğim gittiğin için inanılmaz üzgünüm.seninle geçirdiğimiz günler aklımdan çıkmaz hele beraber kopya çekmelerimizi nasıl unutabilirim onlar adına çok üzgünüm yeni bir suç ortağı bulmak zorundayım allah kahretsin..kopya hayatında başarılar kendine iyi bak..
    rıdvan:
    sen benim 8.sınıftan bu yana arkadaşımsın herhalde iki yıl oluyor.çok iyi bir kızdın sıkıldım kusura bakma daha fazla yazamıyacağım.kendine iyi bak.

mehmet:
    saygılı arkadaşım bu sayfa için tşkler.yeni tanıştık ama ayrılıyoruz huylarını pek bilmiyorum ama sana tavsiyem yeteneklerini keşfet böylece başarılı olursun mesela ben yeteneklerim sayesinde bilim adamı olmayı düşünüyorum umarım sende benim kadar başarılı olursun.görüşmek üzere..

türkçe öğretmeni:
    sevgili öğrencim hayatında başarılar ve mutluluklar seninle olsun birde herşeyi sorma alışkanlığından vazgeçersen iyi olur...

fizik öğretmeni:
    sevgili kızım bu sayfa için tşk ederim..sana tavsiyem fiziğin sadece vücut güzelliğinden ibaret olmadığı tamam mı güzel kızım kendine dikkat et..

Hatira Defterİne Yazilanlar!!! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Vezir Tonyukuk Kitâbesi'nde Yazılanlar (Günümüz Türkçesi ile)

1.Taş (Batı Cephesi) Ben Bilge Tonyukuk'um. Çin ülkesinde doğdum. Türk milleti Çin'de tutsak idi. Türk milleti hanını bulmayınca Çin'den ayrıldı, han sahibi oldu. Hanını bırakıp yine Çin'e tutsak düştü. Tanrı şöyle demiş: Han verdim, hanını bırakıp tutsak düştün. Tutsak düştüğün için Tanrı öldürdü. Türk milleti öldü, bitti, yok oldu. Türk Sır milletinin yerinde boy kalmadı. Ormanda,...
  2. Dünya Basınında Atamız Hakkında Yazılanlar...

Almanya Alman Ajansı Almanya, ATATÜRK' ün eserine ve mücadelesine hayrandır. Onda, tarihi eseri, özgürlüğü seven bütün milletler için bir sembol olarak kalacak kudretli bir kişilik görmektedir... Beobahter Gazetesi Almanya, Türk Milletinin bu ölçülmez derecede büyük ziyanından dolayı acısını samimi olarak katılmaktadır. Atatürk bütün dünyanın hayran kaldığı bir kalkınma yapan ilk devlet...
  3. hatıra defteri

Geçmişle yaşanan zamanın muhasebesini yapmaya, sağlam hafızaya ve geçmişte payılan şeyler için istiğfar getirmeye delalet eder.
  4. hatıra

Hatıra anlatmak ya da dinlemek, eski bir dostla karşılaşmaya delalet eder.
  5. Kıraç - Tek Hatıra

Bu sevda bir sürgün nereye gider .. Nereye kadar be gülüm nerede biter.. İçimdeki hasret düşer gözümden.. Dayanmaz gel gör gülüm bukadar yeter.. Benden sana tek hatıra gülüşüm kalsın iki gözüm ağlama boşa... Benden sana tek hatıra öpüşüm kalsın iki gözüm harcama boşa... Bu sevda bitmez.. bitmez demiştin.. Tükense de yaşar gülüm sürer demiştin.. Kaybolan hep bizdik şarkılarda.. Bu şarkıyla son...
  6. Hatira fotolari

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] alinti
  7. Forum Konularını Okumadan Yazılanlar

Konu: 2009 dünyaya meteor çarpacak!!!! üye: eyvallah dostum emeğe saygı!! Konu: bülent ersoy hamile kalmış üye: paylaşım için sağol dostum bende bunu arıyordum!!! Konu: Milli takımımız arjantin'e yenildi üye: süpersiniz çocuklar, böyle devam edin. Bu ülke sizinle gurur duyuyor Konu: Kızgın çocuk annesini öldürdü!!! üye: bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Böyle gençlere Türkiye'nin...
  8. Hatıra pozu

9. Dünyanın şapka çıkarttığı devlet adamının son yolculuğundan ve ardından yazılanlar..

Ulu Önderin cenaze töreninden görülmemiş fotoğraflar... (1922'de Türk ordularının zaferi neticesi Anadolu'daki emelleri gerçekleşmeyen İngiltere'nin Türk düşmanı olarak bilinen Başbakanı Lıoyd George, Parlamento'da kendisine yöneltilen suçlama ve tenkitleri şöyle cevaplandırmıştır): 'Arkadaşlar, yüzyıllar nadir olarak dahi yetiştirir. Şu talihsizliğimize bakın...
  10. Hatıra Sözler

Hatıra Sözler arıyorum ben şayet sizin bildiğiniz bir hatıra sözleri ya da hatıra mesajları var ise banada yazın kızlar.

Sayfayı Paylaş