gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Hatıralar...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Hatiralar... Sen gideli buralardan
    Yakar beni hatıralar
    Sımsıcak bir yorgan gibi
    Sarar beni hatıralar

Unutamam ne yapsam da
    Ansam da bir anmasam da
    Gece gündüz her anımda
    Sorar seni hatıralar

Yalnızlıktan suskun gibi
    İkimize küskün gibi
    Bazen deli kurşun gibi
    Vurur beni hatıralar

Takvimdeki yıllar gibi
    Seni alan yollar gibi
    Fincadaki fallar gibi
    Bulur beni hatıralar.

alinti

2. ebrulim

ebrulim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hatıralar...
    tesekkurler çok guzel bi siir

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Hatıralar...

sevindim hosuna gitmesine canim :)

Hatıralar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elvis'in Hatırasına

Elvis'in Hatırasına

Elvis Presley’in müzisyen kızı Lisa Marie Presley babasının sesinin ve görüntüsünün montajlanmış bir halde yer aldığı “In The Ghetto" şarkısının düetine imza attı. Şarkının videosu geçtiğimiz hafta yayınlandı. Lisa Marie Presley, babası Elvis Presley’i 30’uncu ölüm yıldönümünde “In The Ghetto” şarkısını yeniden yorumlayarak andı. Elvis Presley ve şarkıcı kızı kralın klasiği ‘In The...
  2. Ajda Pekkan - Hatıradan Hatıraya

Ajda Pekkan - Hatıradan Hatıraya

Bomboş kaldı bak evimiz Nereye gitti sevgimiz Gülen bir resimde sanki ikimiz İ�ok mutlu olmuş gibiyiz Hatıradan hatıraya koşar Kalbim başlar yine seni anmaya Karanlıktan aydınlığa kadar vakit yok unutmaya Hatıradan hatıraya Bıraktım sanma sen beni Saklamışım hayalını İ�imdi yalnızlık aldı yanımda yerini Kapar gözümü görürüm seni
  3. Mirkelam - Hatıralar

Mirkelam - Hatıralar

Geçip giden zamanları Bir yerlerde bulsam Sonra üzülsem Üzüldüğüme üzülsem Gözyaşıma dalıp dalıp Seni hatırlarım Gittin şimdi sen Yoksun yanımda Bir şey istemem Neye yarar hatıralar __________________
  4. Bayram hatıraları

Bayram hatıraları

bayram hatıraları bayramla ilgili anı bayramlarla ilgili anılar eski bayram anıları eski bayramlarla anılar Bayrama şurda birkaç gün kaldı arkadaşlar.Geldi geliyor derken Ramazan ayını uğurluyoruz bile. Nerde o eski bayramların tadı dedirtecek kadar yozlaşan manevi değerlerimizden artık bana göre kalanları yaşatmaya çalışıyoruz.Yitip giden o eski bayramların tadını acaba neler alıp götürdü...
  5. Kuş Hatıraları

Kuş Hatıraları

Benim çocukluğumda soframıza kuşlar konar rüyalarımıza melekler uğrardı. Kapımızdan yoğurtçu bahçemizden ishakkuşu kalbimizden yeni çıkan şarkılar geçerdi. Kışın bir sobamız olurdu sobanın yanında kedimiz kedinin önünde yün yumağı bir Hayat Bilgisi fotoğrafı gibiydik. Yerli malı kullanan yurdun üç tarafı denizlerle çevrili kuruüzüm incir fındık tütün çay narenciye kavun-karpuz yetiştiren...

Sayfayı Paylaş