gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hatırla, dokunmadığımız bedenlerimizin yaktığı ateşleri.

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Tensiz sevişmeleri bilir misin bitanem?
    Yüreklerin sevişmesi tenden daha tutkuludur.
    Hatırla,
    dokunmadığımız bedenlerimizin yaktığı ateşleri...
    Hatırla o ateşlerle kavrulan gecelerimizi...
    O tensiz sevişmeler değil miydi
    şehvet giyinmiş aşka hazırlayan bizi?
    Korkma bensizlikten canımın yongası.
    Sensiz de sevişirim ben seninle...
    Gözlerinden içtiğim adı olmayan kelimeler kazılı benliğimde...
    Büyütürüm bir bebeği büyütür gibi özenle.
    Sevişirim sensiz,
    senli kelimelerim, senli gecelerimle...

Hatırla, dokunmadığımız bedenlerimizin yaktığı ateşleri. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hatıra

hatıra

Hatıra anlatmak ya da dinlemek, eski bir dostla karşılaşmaya delalet eder.
  2. bedenimiz tanıyalım

bedenimiz tanıyalım

bedenimizi tanıyalım El çırpmak için iki elim var, (iki el çırpılır.) Koklamak için burnum, (koklama hareketi yapılır.) Düşünmek için başım, (baş sallanır.) Nefes almak için ciğerlerim, (nefes alınır.) Görmek için gözlerim, (gözler gösterilir.) İşitmek için kulaklarım var, (kulaklar gösterilir.) Benim işte böyle, Güzel bir bedenim var. (beden gösterilir.)
  3. Gizlenen Bedenler

Gizlenen Bedenler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. güzel bir dua daha..ALLAH'ım !!! ....Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni!

güzel bir dua daha..ALLAH'ım !!! ....Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni!

ALLAH'ım !!! .... Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni! Beni nefsime kul etme, kul et nefsimi Sana ! Bir lahza dahi bana bırakma beni! Sen bana yetersin, yetmem ben bana. Bilmediğimi bildir, görmediğimi göster! Sen bildirmezsen bilemem, göremem göstermezsen Gönlüme huzur, gözlerime nur, dizime derman ver! Sen OL deyince olur, olmaz OL demezsen. Canana can, cana canan , kalbe ferman ver!...
  5. Bedeninizi Gençleştirin!

Bedeninizi Gençleştirin!

Benim gibi evden pek çıkmayan ve nadiren spor yapan kadınların sağlıklı ve gergin bir bedene sahip olmalarının birkaç yolu var. Bunlardan birincisi hergün sadece 1 saat de olsa tempolu bir yürüyüşe çıkmak. Bunu çarşıya ya da pazara giderken yolunuzu uzatarak yapmanız da mümkün. İkinci yöntem bol bol su ve bitki çayı içmek. Bu sayede metabolizmanızı hızlandıracaksınız. Son ve belki de en önemli...

Sayfayı Paylaş