gebe
  1. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hava atarsam böyle olur

Konu, 'Hayatın içinden anılarımız' kısmında l.a.r.a tarafından paylaşıldı.

Orta okul ikinci sinifta, fen bilgisi dersinde ögretmen, hepimize evinde hayvan besleyen varmi diye sormustu. Bir kac arkadasimiz kedi yada köpek besledigini söyledi.Tabi ben geri kalirmiyim, herkesin dikkatini cekip farkli ve popüler olmak amaciyla hava atacagim ya;´Ögretmenim ben yilan besliyorum,kavanozun icinde´dedim(ya aklima bakarmisiniz, hemde kavanozun icinde,ne salakmisim!!!)......... Demez olaydim!:lie:Tabi ilk tepkiler tam istedigim gibi; herkesin, hoca dahil, odak noktasi oluverdim, bir sürü sorular falan. Sonra ögertmenin ´iyi o zaman bir dahaki derse getir de görelim´sözleri beni o tatli popüler olma rüyasindan uyandirdi.( iste yalan söylemenin sonu) Iki uykusuz geceden sonra fen dersinin oldugu gün okula inanilmaz üzgün bir rol takinip gittim. Dogal olarak arkadaslar ´neyin var´ diye sorunca ,tahmin edin aglayarak ne dedim? ´Yilanim öldüü!...´ Hala utaniyorum:utan: Siz olun asla yalan söylemeyin:eferin:

Son düzenleme: 6 Temmuz 2009
  2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hava atarsam böyle olur
    :) :) ayy canım yaa allah iyiliğini versin sabah sabah neşem yerime geldi..kıss başka hayvanmı bulamadın...yine iyi öldü demişsin..çocuk aklı işte..

3. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yorumun icin sagol canim

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

:D Koynunda yılan beslemek bu olsa gerek.Senin de hayal dünyan baya genişmiş be güzelim :D

5. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet hayalcigim ya hic sorma... basima böyle belalar acacak kadar genis:utan::utan::utan:

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    yalancı seni :D iyi numara yapmışın ama oyucumu olcaktin büyüyünce:D

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    aç kalmış yawrucaq:D puhaha

8. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
hava atarsam böyle olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın dediğin böyle olur!..

Kadın dediğin böyle olur!..

P { margin: 0px; } Dünyaca ünlü basketbolcu Tony Parker ile 'Desperate Housewives' dizisinin güzel yıldızı Eva Longoria'nın evlenmelerinin üzerinden bir yılı aşkın zaman geçti. Bugüne kadar ikilinin bu evliliği yürütemeyeceğine dair pek çok yorum yapıldı. Buna başlıca neden olarak; Longoria'nın Parker'ın annesi ile anlaşamaması gösterildi. Ancak ünlü çift, evliliklerinin ilk yılını herkese...
  2. delikanlı dalgıç böyle olur :)

delikanlı dalgıç böyle olur :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Askerin düğünü böyle olur ..!

Askerin düğünü böyle olur ..!

hatay düğünleri asker düğünleri hataydüğünleri asker düğünü nasıl olur düğünü Tören boyunca "Oğlum asker doğdu asker öldü" diyerek evlâdının arkasından ağlayan anne Nurcemal Aydın, biran olsun yanından ayrılmayan Jandarma Kıdemli Çavuş Vildan Aslanoğlu tarafından teskîn edildi. Emekli polis baba Ahmet Aydın, taziyede bulunan 57inci Topçu Tugayı Komutanı Tuğgeneral Süleyman Baysala,...
  4. Kadının Hası Böyle Olur

Kadının Hası Böyle Olur

Kadının Hası Böyle Olur Her gün kim bilir kaç kadın görüyorum... Sokakta, vapurda, okulda, kuaförde, orda, burda...Ama olmuyor hanımlar, olmuyor! Kadınlar kadınlıgı unutalı daha kaç on yıl oldu ki? Solaryuma girmeye, çiplak gezmeye, kariyer hırsıyla yüzlerini burusturmaya baslayalı kaç on yil oldu? Çevremde gördügüm kadınlardan bazılarının birtakim özelliklerini seçtim. Bunlara,...
  5. Erkek dediğin böyle olur...

Erkek dediğin böyle olur...

erkek resmi söz dediğin böyle olur erkek resimleri en güzel Erkek dediğin böyle olur denmiş ve yazılanlar yazılmış ama nerde böyle bir erkek !!! Erkek dediğin, Kadının sinirini bozmayacak, cinlerini tepesine çıkarmayacak, sanki sen onun için varmışsın her ne zaman istese emrine amadeymişsin, o ne yaparsa yapsın her istediğinde yanında elinin altında olacakmışsın triplerine girmeyecek.:piha:...

Sayfayı Paylaş