gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Hava sirketi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Yolcu: Diyarbakır kaç para? THY: 58 milyon 500 bin, indirim belgeniz varsa 32 milyon. Yolcu: İndirim belgesi kaç para?

Yolcu: Trabzon'dan İstanbul'a kaç saat acaba?
    THY: Beklemeye alan görevli 'Bir saniye efendim...'
    Yolcu: Sağolun iyi akşamlar.

Yolcu: Kars'a yer var mı?
    THY: Maalesef yok efendim.
    Yolcu: Arada bir yerde falan yok mu, askeriz de.

THY: İndirim belgeniz var mı?
    Yolcu: Var komutanım.

Diyarbakır'dan arayan yolcu: İyi günler abi, ben İstanbul'a uçacağım da, pasaport lazım mıydı!

THY: Yolcunun adı lütfen.
    Yolcu: Duygu. Ama yolcu benim ve erkeğim!

THY: Uçak akşam beşte efendim.
    Yolcu: Doksan beşte mi, çok geç yahu.

Yolcu: İyi akşamlar, Lufthansa'nın uçağı indi mi?
    THY: Onların uçağını biz göremiyoruz .
    Yolcu: Nasıl göremezsiniz, orası THY değil mi?

Yolcu: İyi akşamlar, Ağrı'ya yer var mı?
    THY: Yer yok, dolu efendim.
    Yolcu: Acil gitmem lazım, firardayım da.

Kuşkucu bir bayan: Affedersiniz eşim Londra'ya uçuyor, yanındaki arkadaşının adı dilimin ucunda ama hatırlayamıyorum, siz bir bakıp söyler misiniz bilgisayardan?
    THY: Yolcu hakkında bilgi veremeyiz efendim.
    Bayan: Şey, bari yanındakinin bay mı bayan mı olduğunu söyleseniz, benim için çok önemli.

Terminalde yolcuyu uçağa götüren otobüsü gören Trabzon yolcusu, 'Ula, ben uçak parası verdim, otobüsle gitmem!

gülmece.com

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hava sirketi
    Yolcu: Trabzon'dan İstanbul'a kaç saat acaba?
    THY: Beklemeye alan görevli 'Bir saniye efendim...'
    Yolcu: Sağolun iyi akşamlar.

tutmus aammaaa ...paylasım için saol

Hava sirketi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hava Durumu =)))

Hava Durumu =)))

ingilizce hava durumu resimleri hava durumlarının isimleri ingilizce durumu resimli durumları resimli durumları isimleri Okullardan aldığımız meteorolojik verilere göre dönem sonu karneler mevsim normallerinin altında olup koridorlarda buzlaşmalara yol açacaktır.ßuna bağlı olarak bütün karneler 1 derece civarında seyrederek,öğrenciler arasında don olaylarının artmasına sebep olacaktır....
  2. hava

hava

Ayakları yerden kesik vaziyette havada dikilmek geçici olarak şeref ve makam sahibi olmaya, Havada olduğunu görmek yolculuğa, bir işi yapmakta gösterilen kararsızlığa, Havadan yere düşmek iş ve meslekte gerilemeye yahut üzüntüde olanın bundan kurtulmasınna, Hava insanın nefsine, büyüklenmeye, Yerle gök arasında, ayakta dikilerek irticalen konuştuğunu görmek şeref ve nimete, Havanın açılması...
  3. Hava Yastığı

Hava Yastığı

Hava yastıkları 80′li yılların başında ortaya çıktıklarından beri binlerce hayatı kurtarmışlardır. Aslında hava yastıkları İkinci Dünya Savaşı sırasında uçakların yere çakılmalarında bir önlem olarak tasarlanmış ve ilk patent o zamanlarda alınmıştı. Hava yastıklarının arabalara uygulanmasında birçok problemle karşılaşıldı. Basınçlı havanın araba içinde muhafazası, süratle şişmenin sağlanması,...
  4. Egitim-Sirket gelisimi

Egitim-Sirket gelisimi

ORGANİZASYONEL GELİŞİM - EĞİTİM - KARLILIK VE BÜYÜME "Savaş Tavşancı, Organizasyonel Gelişim Danışmanı , 02 Temmuz 2007" Hepimizin bildiği gibi karlılık ve büyüme, şirketlerimiz için en önemli hedefleridir. Nitekim gecemizi gündüzümüze katarak kurduğumuz şirketimizin devamlılığı bunlara bağlıdır. Peki, bu hedeflerimize ulaşmak ve onu devam ettirmek için neler yapacağız? Bunun...
  5. Hava yutmak

Hava yutmak

hava yutmak hava yutmak, tedavisi Sanırsam büyük ihtimal ile bu benim annemde de söz konusu:S Neyse konuyu saptırmadan, sizlere hava yutmak konusu hakkında bilgiler sunuyoruz Melek2ler. Tıp dilinde aerofaji diye bilinen bu hastalık genellikle asabi mizaçlı kimselerde görülür. Bunlar yemek sırasında farkına varmadan hava yutarlar. Hava yutma mide ve bağırsak gazlarının oluşmasına...

Sayfayı Paylaş