gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

havaalanı

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir uçak alaninda uçak beklediginizi görmek, uzak bir yerden bir yolcunuzun gelecegine veya bir haber alacaginiza isarettir. Bir yorumcuya göre alan yürekle de tabir edilir. Bir alanin bos olmasi kedersiz ve sikintisiz bir insan oldugunuza; alanin uçaklarla dolu olmasi, bu rüyanin aksi ile yorumlanir.

havaalanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GüLErmisin,AğLarMısıN.?Yer DiYarbaKır HavaaLaNı.

GüLErmisin,AğLarMısıN.?Yer DiYarbaKır HavaaLaNı.

1)Anons DIYARBAKIR Havaalani'nda THY'nin ucagi kalkacak. Görevli, yolculari ucaga davet etmek icin son anonsu yapiyor. Hoparlörlerden yükselen sözcükler söyle; ''Sayin yolcilar! Ucak on dakka sonra kahacahtir . Polis kontrolünden gectiizz, gectizz... Gecmediz, ucah gitti, siz kaldiz... Tikkatinize.'' Bu anons gectigimiz günlerde yapildi. **************************************************...
  2. Hande yener Havaalanı şarkı sözleri

Hande yener Havaalanı şarkı sözleri

havaalanı şarkı sözleri, şarkısının sözleri sözü burada Youtubeye yazarsanız görürsünüz meleklerim şimdiden daha 12 kere dinledim baya sağlam geliyor Yener söyleyim size :D Hande yener Havaalanı şarkı sözleri Uçak, gemi, tren, bir araba fark etmez Bu yolu hiç dert etmez kalbim, kalbim Küçük ya da büyük bir bavul hiç fark etmez Anıları dert etmez Sildim sildim Tam şu anda çıkmalıyım Sona...
  3. Üçüncü Havaalanı Nereye Yapılacak İşte Cevabı

Üçüncü Havaalanı Nereye Yapılacak İşte Cevabı

3.havaalanı nereye yapılacak 3.havaalanı nerede yapılacak Sevgili melekler, epeydir tartışma konusu olan 3.havaalanı nereye yapılacak sorusunun cevabını Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım verdi. İşte havalanı ile ilgili haberimizin detayları... Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "Havalimanının yeri belli. İstanbul'un kuzeyinde,...

Sayfayı Paylaş