gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

havada aşk değil iş kosu var

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Osman Tan Erkır artık güzide bekarlardan olduğu için kiminle görülse hemen sevgililermi dedikoduları ile karşılıyor ama öyle değil vaziyet bakalım hemen haberimize...

İKİLİ NEDEN BULUŞTU??
    KÖŞE YAZARI AYŞE ÖZYILMAZEL VE YAPIMCI OSMAN TAN ERKIR BU AKŞAM HOMESTORE'DA BAŞ BAŞA AKŞAM YEMEĞİ YEDİLER..

Ebru Gündeş'in eski sevgilisi Osman Tan Erkır ile ünlü köşe yazarı Ayşe Özyılmazel Homestore'da keyifli bir akşam yemeği yedi. İkili, hararetli konuşmalarıyla mekanda bulunanların dikkatini çekti. Herkesin arasında 'Yeni bir birliktelik mi doğuyor?' dedikodusu yayılmaya başlamıştı ki bu görüşmenin bir iş görüşmesi olduğu anlaşıldı. Yapımcı Osman Tan Erkır, köşe yazarı Ayşe Özyılmazel'e bir televizyon programı teklifinde bulunduğu öğrenildi..

havada aşk değil iş kosu var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havada aşk kokusu var!

Havada aşk kokusu var!

İŞ HAYATINDA DURGUN GÜNLER GEÇİREN SERAY SEVER VE ASUMAN KRAUSE, AKILLARI KARIŞTIRDI! ASUMAN OYUNCU ÖNDER AÇIKBAŞ'LA; SERAY, EMRE BEKİR'LE GÖRÜLDÜ. Mankenlikten şarkıcılığa geçiş yapan Asuman Krause ve sunucu Seray Sever, uzun süredir kalbini aşka kapamıştı. İş hayatında yoğun günleri atlatan iki güzel, şu sıralar aşk hayatında hareketli günler yaşamaya başladı. Adı geçtiğimiz haftalarda...
  2. havada aşk kokusu var

havada aşk kokusu var

hemen hepimiz hayatımızın belli dönemlerinde aşık olmuşuzdur belki bir çocukluk aşkı belkide bir hayat arkadası yaşam böyle devam ediyor sevip sevilmeden bir seyleri paylasmadan ne anlamı var degil mi?
  3. Soğuk havanın sağlığınıza faydası var

Soğuk havanın sağlığınıza faydası var

Biliyorum ki benim gibi bir çok insan soğuktan hoşlanmıyor.Ama bu soğuklardan hoşlanmasak da onun da onun nimetlerinden yararlanabiliriz. Soğuk hava hastalıktan başka birşey vermez diye düşünürdüm.Özelliklede kışın geçirdiğim griplerin sayısını bile unuttum.Ama bu soğuk hava ve buz, eklem ağrılarından, baş ağrısına, saçlardan cilde kadar pek çok soruna deva olabiliyormuş:)Buyrunuz... Ruslar...
  4. Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Havanın Ağırlığı Varmı varsa Havanın Ağırlığı Nedir

Merhaba arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum bunu çok merak ettim de bir de size sorayım belki bilirsiniz diye düşündüm acaba Havanın Ağırlığı Varmı var sa havanın ağırlığı Nedir?
  5. Sıcak Havalarda Uyuyamıyorsanız İşte İpuçları !

Sıcak Havalarda Uyuyamıyorsanız İşte İpuçları !

sıcaklarda nasıl uyunur sıcakta uyumanın yolları Sevgili melekler, yaz geldi, havalar ısındı çok güzel olmasına da bu sıcaklarda da uyumak hayli zorlaştı. Özellikle çocuklar ve yaşlılar için son derece zararlı olan bu sıcaklarda nasıl uyunur gelin makalemizde ki bilgilerden öğrenelim.. :) Yaz aylarında, özellikle sıcak ve rutubetli günlerde uyku uyumak neredeyse imkansızdır. Sıcak yaz...

Sayfayı Paylaş