gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Havada bulut, sen o ehliyeti unut İlyas

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ilyas salman, ilyas salman alkol, ilyas salman alkolik, ilyas salman ehliyet
    Geçtiğimiz günlerde alkollü araba kullanırken, bir trafik kazası yapan ve olay yerinden kaçan İlyas Salman'ın ehliyeti 2033 yılına kadar elinden alınmış Melek'lerim.

Bu habere ne denir; havada bulut, sen o ehliyeti unut İlyas Abi :D:D:D:D

İşte o haberin detayları Melek'ler!

Yedinci kez alkollü yakalanan İlyas Salman, 84 yaşında ehliyetine kavuşabilecek

Alkollü halde araç kullanan sinema sanatçısı İlyas Salman, dün geceyi Bostancı Şehit Semih Balaban Polis Merkezi’nde geçirdi. Sabah saatlerinde adliyeye getirilen ve Cumhuriyet Savcısı Adil Özer’e ifade veren Salman serbest bırakıldı.

Adliye çıkışında gazetecilere tepki gösteren Salman, “Kars’ta, Çıldır’da sıfırın altında 1 ay film çektim hiç kimse gelmedi. Kaza yaptım gazeteciler doluştu. Magazin malzemesi olmak istemiyorum. Benim mideme ya da yatak odama giren halkı ilgilendirmez. Halkı ilgilendiren yaptığım filmlerdir. Halkı röntgenci haline getirmeyin” dedi.

Daha önce 6 kez alkollü araç kullanmaktan hakkında işlem yapılan İlyas Salman’ın ehliyetine 2033 yılına kadar el konulduğu öğrenildi. Önceki akşam Kadıköy Kozyatağı’nda meydana gelen kazada İlyas Salman, önünde seyreden araca çarpmıştı. Salman’ın yapılan kontrolde 2.40 promil alkollü olduğu tespit edilmişti. 62 yaşındaki sanatçı İlyas Salman, ehliyetine ancak 84 yaşında kavuşabilecek.

Havada bulut, sen o ehliyeti unut İlyas konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havada Bulut Yok

Havada Bulut Yok

havada bulut yok hikayesi havada bulut yok bu ne dumandır hikayesi öyküsü şarkısının türküsünün Bir Yemen türküsüdür Havada Bulut Yok. Osmanlı Yemen topraklarını ülkesine kattıktan sonra buradaki hükümranlığını sürdürmek için çok şehit vermiştir. Yemen merkezden uzak olsa da kutsal toprakları elde tutma uğruna bir çok şehit verilmiştir. Müslüman toprağı olmasına karşın, Yemen İngilizlerle...
  2. Aslı - Sen de Unut

Aslı - Sen de Unut

Aslı - Sen de Unut Çok kırıldın biliyorum, Hata benim değildi, yanlış anlaşıldım. Kelimeler acıtır bilirim ama özenle seçtim sanmıştım, Biliyorum bugünlerde çok zorum! Beni sen de unut, herkesin yaptığı gibi Sen de sevmeyi unut, her şeyi olduğu gibi Sana gülmekte zorlanırken Üzgünüm ama ruhen yorgunum, Yüzümde aynı ifade mutsuzum. Sebebi senden sıkılmam değil Yıpratıldım, suç sadece senin...
  3. Sen yetiştir, o iyileştirsin

Sen yetiştir, o iyileştirsin

Sen yetiştir, o iyileştirsin Fesleğenin birçok hastalığı geçirmede çok faydalı olduğu belirtiliyor İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, fesleğen başta romatizma ve eklem ağrıları olmak üzere bronşit, astım ve cilt hastalıklarını gidermede çok etkili bulundu. Türkiye ve Avrupa'da yüzyıllardır geleneksel tıpta kullanılan fesleğenin yararları üzerine araştırma yapan İngiliz...

Sayfayı Paylaş