gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Havalimanında yolculara para dağıttı!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

İspanya'nın Mallorca Havalimanı'nda, yolculara para dağıtan sarhoş bir İngiliz yolcu gözaltına alındı. Polis yetkilileri, İngiltere'nin Mahchester kentinden Mallorca'ya gelen James B.N. (59) adlı yolcunun, üzerindeki 52 bin Avro değerindeki seyahat çeki ve nakit parayı terminaldeki yolculara dağıtmaya başladığını söylediler.

Polis, ''üzerinden kötü bir koku yayılan ve bilinçli hareket etmediği belli olan'' yolcuyu gözaltına aldı.

Mallorca'daki İngiliz konsolosluğuyla temasa geçen ve mirasa konan yolcunun kendi parasını dağıttığını doğrulayan polis yetkilileri, İngliz yolcuyu bir uçakla İngiltere'ye gönderdi.

AA

Havalimanında yolculara para dağıttı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolcu

Yolcu

Bir yolcu karşılamak, mutluluğun işaretidir. Bir yolcu uğurlamak ise uzun süredir satın almak istediğiniz bir şeye sahip olamayacağınız anlamına gelir. Karşılamak, mutluluğun işaretidir. Uğurlamak ise uzun süre satın alamadığınız bir şeyi almaktır.
  2. para!!!!!

para!!!!!

PARA PARA İLAÇTIR AMA SAĞLIK ALAMAZ... PARA YİYECEKLER ALIR AMA İŞTAH ALAMAZ... PARA YATAK ALIR AMA UYKU ALAMAZ... PARA BİR EV ALABİLİR AMA BİR YUVA ALAMAZ... PARA LÜKS ŞEYLER ALABİLİR AMA KÜLTÜR ALAMAZ... PARA EYLENCE ALIR AMA MUTLULUK ALAMAZ... HAYATTA EN İYİ ŞEYLER PARA İLE ALINAMAYANLARDIR... KEMAL UZUN (alıntı)
  3. Hitler'in ruhuna helva dağıttılar

Hitler'in ruhuna helva dağıttılar

Türk Eğitim-Sen üyeleri, İsrailli komutanın sözlerine tepki olarak, 'Hitler'in ruhu için' helva dağıttı. Türk Eğitim-Sen Kayseri 2 No'lu Şube Başkanı Ali İhsan Öztürk ve bazı sendika üyeleri, Cumhuriyet Meydanı'nda biraraya gelerek, İsrail Kara Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Avi Mizrahi'nin Türkiye'ye yönelik açıklamalarına tepki gösterdi. Hitler'in ruhuna helva dağıtmaya karar verdiğini...
  4. Dağıtım

Dağıtım

Çanakkale'ye de dağıtım yapılacak mı?Dağıtılacaksa ne zaman dağıtılacak?
  5. Cemiyetlerinizde pasta dağıtın:)

Cemiyetlerinizde pasta dağıtın:)

Pasta havlular Mevlüt hediyeleri Bizim yaygınlaşmış bir geleneğimizdir sünnet, doğum, düğün gibi mevlütlerimizde havlu dağıtırız. Bu pasta şeklinde havlularla fark yaratacaksınız. Ben bu fikri çok beğendim. Bebek mevlüdümde bebek mevlüt şekerleri ile birlikte dağıtmak isterim. İşte birbirinden güzel, iştah kabartan pasta havlular;

Sayfayı Paylaş