gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Havanın Oluşumunda Hangi Gazlar Vardır biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar ben bir konuda merak sardım acaba Havanın Oluşumunda Hangi Gazlar Vardır bu konuda bilginiz varsa bana yazar mısınız?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Havanın Oluşumunda Olan Gazlar

Havada Hangi Gazlar Vardır

Yaşamamız için hayati öneme sahip olan havayı oluşturan gazlar da onun kadar önemlidir. Bu gazlar şunlardır:

Azot % 78.084

Oksijen % 20.946

Karbondioksit % 0.034

Argon % 0.930

Su buharı tozlar vb. % 0006

Havanın Oluşumunda Hangi Gazlar Vardır biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havanın Nemi Ne İle Ölçülür biliyor musunuz

Havanın Nemi Ne İle Ölçülür biliyor musunuz

Selam arkadaşlar siz de Havanın Nemi Ne İle Ölçülür merak ettiniz mi hiç bilmiyorum ama ben harbiden de çok merak ettim sizden Havanın Nemi Ne İle Ölçülür diye biliyorsanız bana yazmanızı rica ediyorum.
  2. Havanın Özkütlesi Nedir biliyor musunuz

Havanın Özkütlesi Nedir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar ben sizden mümkünse bilginiz var ise tabi Havanın Özkütlesi Nedir bu konuda bilgi vermenizi rica ediyor ve şimdiden bilgiler için çok tşk ediyorum.
  3. Havanın Sıcaklığı Ne İle Ölçülür biliyor musunuz

Havanın Sıcaklığı Ne İle Ölçülür biliyor musunuz

Selam arkadaşlar neşe dolu bir hafta sonu geçirirsiniz inş diyor ve sizlere Havanın Sıcaklığı Ne İle Ölçülür diye soru yöneltiyorum. Cevaplar için şimdiden çok tşkler.
  4. Rutubetli Havanın Zararları Nelerdir Biliyor musunuz

Rutubetli Havanın Zararları Nelerdir Biliyor musunuz

bizim ev çok rutubetli oğlum da hep hasta oluyor acaba oğlumun hasta olmasının nedeni evimizin rutubetli olması mı acaba Rutubetli Havanın Zararları Nelerdir bu konuda bilgi verebilir misiniz bana
  5. Uçan Balonda Kullanılan Gaz Hangisi Biliyor musunuz ?

Uçan Balonda Kullanılan Gaz Hangisi Biliyor musunuz ?

Kardeşim uçan balon istedi ,gittim aradım buldum aldım ama bir şeyi de merak ettim, uçan balonun uçnması için içine hangi gazı veriyorlar ? teşekkürler şimdiden :D

Sayfayı Paylaş